terazmuzyka.pl
Newsy 1186V  
mg | 16 sierpnia 2018
0

Disturbed singlem zapowiedzieli nowy album [WIDEO]

Zespół Disturbed obiecał swoim fanom, że w tym tygodniu ogłoszą coś dużego. Tak jak należało się spodziewać, muzycy zapowiedzieli nowy studyjny album zatytułowany „Evolution”.

19 października tego roku światło dzienne ujrzy nowe studyjne wydawnictwo Disturbed. Płyta „Evolution” zawierała będzie dziesięć premierowych kompozycji. Zespół pochwalił się swoimi wydawniczymi planami w oficjalnym ogłoszeniu:

Z ogromną dumą, radością i wyczekiwaniem dnia publikacji, dzielimy się z Wami kolejnym rozdziałem twórczego funkcjonowania Disturbed. Album jest prawdziwie unikalny i, przynajmniej dla nas, wyjątkowy – mamy nadzieję, że cały świat po jego przesłuchaniu będzie miał podobne odczucia

- możemy przeczytać w oświadczeniu.

Wydawnictwo zapowiada singiel „Are You Ready”, do którego powstał oficjalny teledysk:

Tracklista „Evolution”:

  1. Are You Ready
  2. No More
  3. A Reason to Fight
  4. In Another Time
  5. Stronger On Your Own
  6. Hold On To Memories
  7. Savior of Nothing
  8. Watch You Burn
  9. Best Ones Lie
  10. Already Gone

Okładka:

Ostatnia płyta Disturbed„Immortalized”, ukazała się w sierpniu 2015 roku. Szósty studyjny krążek okazał się wielkim comebackiem po czteroletniej nieobecności na rynku. Album zadebiutował na pierwszy miejscu listy Billboard 200 w Stanach Zjednoczonych.  Wydawnictwo zebrało dobre recenzję, zarówno ze strony fanów, jak i dziennikarzy, a sama grupa przypomniała o sobie chociażby znakomitą interpretacją klasycznego „The Sound of Silence” z repertuaru duetu Simon & Garfunkel. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 674V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group