terazmuzyka.pl
Koncerty 1109V  
mg | 21 kwietnia 2019
4

Disturbed ujawnił specjalną wiadomość dla fanów [WIDEO]

Dwukrotni laureaci Grammy, fantastyczna amerykańska formacja Disturbed, rozpoczęła kilka dni temu największą w karierze europejską trasę koncertową. W związku z tym przygotowali wiadomość dla fanów.

Amerykańska formacja Disturbed rozpoczęła niedawno największą w karierze europejską trasę koncertową. Równolegle z tym wydarzeniem podzielili się z fanami wyjątkowym przesłaniem o jedności i nadziei w trudnych życiowych momentach, takich jak depresja czy nałogi:

Wkrótce pozytywne przesłanie usłyszą na żywo fani, którzy wybiorą się na polski koncert Disturbed. Formacja z Chicago wystąpi na warszawskim Torwarze 20 czerwca 2019 roku.

Piosenka „A Reason To Fight", będąca obecnie numerem 1 w amerykańskim Rock Radio. W jej tekście wokalista David Drainman namawia słuchaczy do tego, aby mierzyli się ze swoimi słabościami, konkretnie uzależnieniami od substancji i depresją, rozmawiali o nich oraz by mieli świadomość tego, że w walce o powrót do normalności nie są sami. Są to sprawy bliskie także muzykom Disturbed.

Demony znane jako uzależnienia, są prawdziwe i zabrały zbyt wcześnie wielu z tych, których kochamy. Ci, którzy nie zostali zabrani, walczą każdego dnia o przetrwanie, trzymając demony na dystans. Naszym zadaniem jest, aby nasi przyjaciele dzięki nam wiedzieli, że nie zostali sami w tej walce, że nie mają się czego wstydzić, że będziemy walczyć razem z nimi

– mówił David.

Utwór prezentowany był już na trasie amerykańskiej, a Disturbed dyskutowali o nim również z fanami za pośrednictwem social media. Rafa Alcantra wyreżyserował klip, którego celem jest przezwyciężeniem stygmatów związanych z depresją i uzależnieniami.

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
addicted [37.30.***.***] dodano: 21.04.2019, 18:27 #1
Jakieś ładnych parę lat temu przestałem słuchać tego zespołu uważając że zrobili się nudni ale ten utwór zmienił moje zdanie, temat jest bardzo poważny i aktualny. Panowie podeszli do tego z sercem i przesłaniem, zrozumie tylko ten co doświadczył tego problemu. Szacunek.
gyh [89.187.***.***] dodano: 21.04.2019, 18:29 #2
żałosne próby zbicia wiecej kasy
Pokaż odpowiedzi (1)
Gradek [212.160.***.***] dodano: 30.04.2019, 09:00 #4
Nagrywają juz niestety nie dla fanow tylko do radia...
Zobacz także
Koncerty 1634V  
Koncerty 220V  
1

Lao Che zagra koncert w Poznaniu [DATA]

mg I fot: Marcin Klinger | 8 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group