terazmuzyka.pl
Newsy 1722V  
rf | 25 maja 2020
1

Dlaczego System Of A Down nie nagrał nowej płyty? Serj Tankian: Odpowiedź jest prosta

Wokalista System Of A Down twierdzi, że za brakiem nowej płyty zespołu nie kryje się żadna skomplikowana historia.

System Of A Down nie wydał nowego albumu od 2005 roku. Były podejścia do nagrań, ale nic z nich nie wyszło. Dlaczego? Wokalista Serj Tankian twierdzi, że odpowiedź jest prosta.

W wywiadzie dla „Tumo Center For Creative Technologies” mówi:

Dużo się mówiło na ten temat, ale odpowiedź jest prosta. Nie potrafiliśmy się porozumieć na płaszczyźnie kreatywnej, żeby zrobić kolejny krok. System jest dla nas czymś wyjątkowym i to, co zrobiliśmy też jest wyjątkowe. Nie potrafimy czegoś zrobić, jeśli nie mamy tej samej wizji, tego samego celu. Tak było. Próbowaliśmy kilka lat temu. Napisałem piosenki, oni też, ale nie potrafiliśmy dojść do porozumienia. I tyle. Nadal się przyjaźnimy, gramy razem, bawimy się razem i tyle.

Serj Tankian ogłosił niedawno, że opublikuje płytę EP z piosenkami, które napisał z myślą o System Of A Down.

Pierwotnie te piosenki przeznaczone były dla Systemu, gdybyśmy mieli nagrać płytę. Ale nie potrafiliśmy się dogadać w tej kwestii, postanowiłem więc je dokończyć sam i wydać EP.

We wszystkich tych utworach jest fortepian lub syntezator, co nieco je odróżnia od zwykłego składu System, ale czasami też używaliśmy syntezatorów. Są tam bardzo ciężkie numery, jest zabawna piosenka i piosenka o moim synu.

Płyta ma ukazać się jeszcze w tym roku.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Potas [188.146.***.***] dodano: 26.05.2020, 10:31 #1
Serj twierdzi że nie mogą się dogadać ale nadal są przyjaciółmi. No nie wiem bo przyjaciele kiedy mają odmienne wizje to prędzej czy później każda strona dąży do kompromisu. Oni o ile się nie mylę reaktywowali się chyba w 2011 więc nie mogą się dogadać przeszło 9 lat. Moim zdaniem są tylko kolegami z zespołu o przerośniętym ego przynajmniej Serj i Daron bo to chyba oni głównie tworzą.
Zobacz także
Newsy 569V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
Newsy 125V  
0

Alestorm promują nowy album animowanym teledyskiem [WIDEO]

mg | fot. Elliot Vernon | 7 lipca 2020
Newsy 900V  
0

Roger Taylor bał się o zdrowie Briana Maya

rf | fot. Raph_PH | 7 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group