terazmuzyka.pl
Koncerty 508V  
rf | 8 stycznia 2019
3

Doda wystąpi z orkiestrą [DATA, BILETY]

Doda w ramach promocji nowego albumu studyjnego wystąpi w Warszawie z orkiestrą. Sprawdźcie datę oraz bilety.

Doda przygotowuje się do premiery nowej płyty solowej, a jednocześnie pracuje nad wyjątkowym projektem koncertowym. 21 marca 2019 roku piosenkarka wystąpi w hali COS Torwar z orkiestrą symfoniczną.

Doda zapowiedziała nowy album

Czego możemy się spodziewać? Jak zapowiada organizator:

Wyjątkowe, doskonale znane przeboje w orkiestrowych aranżacjach.

Piękne kreacje.

Zjawiskowa oprawa wizualna oraz zapierająca dech w piersiach pirotechnika.

Na takie szaleństwo może pozwolić sobie tylko Doda! Teraz, zobaczymy i usłyszymy artystkę w pełnych rozmachu aranżacjach jej największych przebojów zagranych z orkiestrą, ale pojawią się również niespodzianki!

Tym bardziej, że nowa płyta, to obok autorskiego repertuaru, wspaniałe przeboje Maanamu, Maryli Rodowicz, Anny Marii Jopek czy Miley Cyrus. Po wielu latach sukcesów i doświadczeń, Doda rusza w kolejną muzyczną podróż. I jedno jest pewne – nic jej nie zatrzyma!

Bilety w cenie 75-149 PLN już są w sprzedaży.

25 stycznia tego roku w sprzedaży pojawi się nowy album Dody zatytułowany „Dorota”. Piosenkarka zadedykowała wydawnictwo swojej babci i postanowiła wykonać utwory, które uwielbiała. Płyta nagrana została z orkiestrą, a znalazły się na niej interpretacje między innymi takich utworów jak „Krakowski spleen” Maanamu, „Niech żyje bal” Maryli Rodowicz czy „Wrecking Ball” Miley Cyrus.

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Gregg [82.132.***.***] dodano: 09.01.2019, 11:35 #1
Tak kobieta to dziwka ,znam ja i dlatego ,to pisze ,a w dodatku nie potrafi zrobić dobrej muzyki. Po co piszecie o tej kicz bicz ? Musicie dbać o czytelnika bo jak stracicie czytelnika to i pozycję
Pokaż odpowiedzi (2)
Zobacz także
Koncerty 283V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group