terazmuzyka.pl
Newsy 5527V  
szy | 6 września 2018
2

Dolores O'Riordan. Przyczyna śmierci wokalistki została oficjalnie ujawniona!

Poznaliśmy właśnie - po ponad pół roku oczekiwania - oficjalną przyczynę śmierci Dolores O'Riordan. Wokalistka The Cranberries zmarła w połowie styczna w wieku 46 lat. 

Choć wokalistka irlandzkiej formacji The Cranberries zmarła w połowie stycznia tego roku, dopiero dzisiaj, czyli w dniu, w którym skończyłaby 47 lat, nastąpiło ujawnienie przyczyny zgonu. Wbrew wcześniejszym doniesieniom, irlandzka wokalistka nie popełniła samobójstwa, a także nie przedawkowała silnych leków przeciwbólowych. Oficjalna przyczyna śmierci Dolores O' Riordan to utonięcie w wannie spowodowane upojeniem alkoholowym.

Bad Wolves opublikowali teledysk w hołdzie Dolores O'Riordan 

Przypomnijmy: artystka została znaleziona martwa 15 stycznia w swoim pokoju w hotelu London Hilton przez pokojówkę. O'Riordan przybyła do stolicy Wielkiej Brytanii, aby wziąć udział, wraz z metalowym zespołem Bad Wolves, w nagraniu przeróbki utworu „Zombie” The Cranberries

Do spotkania jednak - niestety - nie doszło, zespół jednak postanowił opublikować ostatecznie swoją wersję tego utworu, a także nakręcił do niej teledysk. Ponadto muzycy postanowili wesprzeć dzieci, które osierociła wokalistki The Cranberries. W czerwcu poinformowali w mediach społecznościowych, że zysk ze sprzedaży singla „Zombie” (w wysokości 250 tysięcy dolarów) został przeznaczony właśnie dla jej rodziny.

The Cranberries wydadzą album nagrany z Dolores

Muzycy formacji The Cranberries poinformowali - na początku marca - że planują wydać nowy album z partiami wokalnymi, jakie Dolores O'Riordan zdążyła nagrać przed swoją śmiercią.

W oficjalnym oświadczeniu mogliśmy przeczytać:

Ukończymy także nowy album studyjny, nad którym zaczęliśmy pracować w zeszłym roku, a do którego Dolores zdążyła nagrać wokale. Mamy nadzieję, że ta płyta wyjdzie na początku przyszłego roku.

Ostatni album studyjny The Cranberries ukazał się w 2012 roku pod tytułem „Roses”. W ubiegłym roku roku grupa wydała ponadto płytę „Something Else” z akustycznymi i orkiestrowymi interpretacjami własnych piosenek, a także z trzema premierowymi kompozycjami.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
realista [87.205.***.***] dodano: 06.09.2018, 14:22 #1
Jakkolwiek to się stało wielka strata, tylko dlaczego nikt nie pisał o tym na początku że znaleziono ją w wannie co najmniej do połowy pełnej tylko o znalezionym fenantylu gdzieś tam w szufladzie. Coś tutaj ewidentnie nie pasuje.
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
Newsy 924V  
3

Slash: Doda jest bardzo fajna

rf | 13 listopada 2018
Newsy 279V  
0

A Perfect Cricle zaprezentowali apokaliptyczny teledysk [WIDEO]

mg | fot. Paul Harries | 9 listopada 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group