terazmuzyka.pl
Film / serial 405V  
mg | 2 kwietnia 2019
0

„Dom z papieru” powróci z trzecim sezonem. Zaprezentowano teaser i datę premiery

O tym, że „Dom z papieru” doczeka się trzeciego sezonu wiemy od wielu miesięcy, ale w końcu Netflix zdradził więcej szczegółów związanych z hiszpańską produkcją.

Wykupiony przez Netflix hiszpański serial „Dom z papieru” początkowo podzielony został na dwie części i obie trafiły do niezwykle popularnej platformy. Produkcja spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród fanów, którzy szybko pokochali tę serię – mimo kilku absurdalnych błędów i niespójności w scenariuszu. To jedna z tych produkcji, od której po prostu nie można się oderwać.

„Stranger Things 3” na oficjalnym zwiastunie [WIDEO]

Ponieważ w Netflixie zauważono ogromny potencjał w serialu opowiadającym o bardzo śmiałym skoku na mennicę narodową w Hiszpanii, zdecydowano się na kontynuowanie historii. Fani przez wiele ostatnich miesięcy głowili się, jak zostanie poprowadzona fabuła nowej serii. Co prawda poniższy teaser na większość pytań nie odpowiada, ale jest ciekawą zapowiedzią kontynuacji:

Trzeci sezon serialu, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, zadebiutuje na platformie Netflix 19 lipca.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group