terazmuzyka.pl
Film / serial 317V  
mg | 3 czerwca 2019
0

„Dom z papieru”. Trzeci sezon serialu na oficjalnym zwiastunie [WIDEO]

Premiera trzeciej części „Domu z papieru” zbliża się wielkimi krokami, a Netflix w końcu uraczył nas jego oficjalną zapowiedzią!

Wykupiony przez Netflix hiszpański serial „Dom z papieru” początkowo podzielony został na dwie części i obie trafiły do niezwykle popularnej platformy. Produkcja spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród fanów, którzy szybko pokochali tę serię – mimo kilku absurdalnych błędów i niespójności w scenariuszu. To jedna z tych produkcji, od której po prostu nie można się oderwać.

„Stranger Things 3” na oficjalnym zwiastunie [WIDEO]

Ponieważ w Netflixie zauważono ogromny potencjał w serialu opowiadającym o bardzo śmiałym skoku na mennicę narodową w Hiszpanii, zdecydowano się na kontynuowanie historii. Fani przez wiele ostatnich miesięcy głowili się, jak zostanie poprowadzona fabuła nowej serii.

Niedawno pojawiły się dwa teasery trzeciej części, które nie odpowiadały na żadne pytania dotyczące fabuły. Teraz, po miesiącach oczekiwań, w sieci pojawiła się pełna oficjalna zapowiedź „Domu z papieru 3”. Sprawdźcie!

Trzeci sezon serialu, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, zadebiutuje na platformie Netflix 19 lipca.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
0

Kina otworzą się 6 czerwca? Niestety nie wszystkie

rf | fot. Zygmunt Put | 3 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group