terazmuzyka.pl
Koncerty 538V  
mg | 26 marca 2020
1

Download Festival 2020 odwołany

Jeden z największych festiwali poświęconych muzyce metalowej w Europie – Download Festival – został odwołany. Organizator wydał oświadczenie w tej sprawie.

Download Festival 2020 miał odbyć się między 12 a 14 czerwca w Donnington Park. Impreza, jedna z największych tego typu w Europie, co roku przyciąga tłumy fanów z całego kontynentu. W obliczu pandemii koronawirusa niemożliwe było zorganizowanie tak wielkiej imprezy we wspomnianym terminie. 

Jarocin Festiwal odwołany

Mając tę świadomość, organizator poinformował właśnie o całkowitym odwołaniu tegorocznej edycji:

Dokładnie przyglądaliśmy się tej bezprecedensowej sytuacji i w pewnej chwili stało się jasne, że nie ma możliwości, żeby zorganizować imprezę w 2020 roku. Decyzja ta nie przyszła nam łatwo i również czujemy rozczarowanie, dlatego chcemy Was przeprosić i zapewnić, że robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, żeby impreza doszła do skutku.

- napisał organizator. Zapewnił jednocześnie, że chętnie spotka się z fanami metalowego grania w przyszłym roku podczas kolejnej edycji Download Festival.

Oświadczenie w oryginale:


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Ja 45 [188.147.***.***] dodano: 26.03.2020, 16:35 #1
Byłem 5 razy. Bajka. Magiczne miejsce dla fanów muzyki rock . Napewno melduję się za rok na Donignton Park.
Zobacz także
Koncerty 360V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
Koncerty 671V  
0

Ørganek zapowiedział „mini trasę” po Polsce [DATY]

mg | fot. Oskar Szramka | 28 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group