terazmuzyka.pl
Film / serial 435V  
mg | 24 stycznia 2019
1

Dua Lipa nagrała utwór na potrzeby filmu „Alita: Battle Angel” [WIDEO]

Jeden z utworów do czekającego jeszcze na swoją premierę filmu „Alita: Battle Angel” przygotowała Dua Lipa. Jej kompozycja wylądowała właśnie na YouTube.

„Swan Song” to tytuł utworu, który na potrzeby filmu „Alita: Battle Angel” przygotowała Dua Lipa. Artystka niedawno pochwaliła się fragmentem kompozycji, teraz natomiast opublikowała ją w całości wraz z oficjalnym teledyskiem. Klip nagrany został na planie filmu:

Reżyserem „Alita: Battle Angel” jest Robert Rodriguez, natomiast przy scenariuszu wspomogli go Laeta Kalogridis oraz James Cameron. Opis produkcji prezentuje się następująco: 

Alita (Rosa Salazar) budzi się bez pamięci w świecie przyszłości, którego nie poznaje. Opiekę nad nią roztacza Ido (Christoph Waltz), sympatyczny doktor, który uświadamia sobie, że w ciele porzuconego cyborga kryje się serce i dusza młodej kobiety o niezwykłej przeszłości. Alita uczy się nowego życia na ulicach zdradliwego Miasta Złomu. Podczas gdy Ido stara się chronić ją przed jej własną tajemniczą historią, nowy przyjaciel Ality, Hugo (Keean Johnson), twierdzi, że zna sposób, by przywrócić jej pamięć. Dopiero, gdy potężne, śmiertelnie niebezpieczne i skorumpowane siły, które rządzą miastem, rzucają jej wyzwanie, Alita odkrywa klucz do swej przeszłości – posiada niezwykłe zdolności bojowe, a ci, którzy stoją u władzy, nie cofną się przed niczym, by przejąć nad nimi kontrolę. Jeśli Alicie uda się stawić im czoło, może ocalić swych przyjaciół, rodzinę i świat, który zdążyła pokochać.

„Alita: Battle Angel” trafi do kin 14 lutego tego roku.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
antylipa [83.22.***.***] dodano: 25.01.2019, 19:32 #1
paskuda !!!!
Zobacz także
0

Mick Jagger (The Rolling Stones) wystąpi w thrillerze

rf | fot. Jerzy Bednarski | 23 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group