terazmuzyka.pl
Koncerty 1193V  
mg | 2 grudnia 2019
2

Dua Lipa podała tytuł nowej płyty i ogłosiła trasę po Europie [DATY]

Wiadomo już, że w przyszłym roku Dua Lipa opublikuje swoją drugą studyjną płytę. Przy okazji premiery „Future Nostalgia”, artysta wyruszy w trasę koncertową po Europie.

Dua Lipa zdradziła pierwsze szczegóły dotyczące nowej płyty przy okazji ogłoszenia tournée po Europie. Album „Future Nostalgia” opublikowany zostanie w przyszłym roku, natomiast sama artystka zagra pierwszy koncert w Madrycie – odbędzie się od 26 kwietnia 2020 roku.

Piosenkarka planuje odwiedzić kilkanaście krajów Europy, w tym Niemcy, Belgię, Szwecję, Francję, Austrię oraz Wielką Brytanię. Zdecydowanie najwięcej koncertów odbędzie się w ostatnim z wymienionych. Tournée zakończy się 19 czerwca w Irlandii. Dua Lipa nie zaplanowała koncertu w Polsce.

Poniżej plakat wraz z datami występów:

Poniżej kilka słów o nowej płycie, które napisała Dua Lipa:

To, co chcę zrobić na tym albumie, to wyjść z mojej strefy komfortu i podjąć się wyzwania stworzenia muzyki, która byłaby w stanie konkurować z moimi ulubionymi popowymi utworami. Nadal jednak chcę, żeby to brzmiało świeżo i w moim stylu. Inspirowała się wieloma znakomitymi artystami, od Gwen Stefani po Madonne, i Moloko, i Blondie, i Outkast. A to tylko niektórzy.

Debiutancki album artystki wydany w 2015 roku sprzedał się w czterech milionach egzemplarzy na całym świecie i jest najpopularniejszym albumem w historii Spotify wydanym przez kobietę. Co warte podkreślenia, Dua Lipa jest najmłodszą artystką, która osiągnęła miliard wyświetleń na YouTube. Zdobyła też trzy Brit Awards i dwie nagrody Grammy.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Piotr Grembowicz [156.17.***.***] dodano: 02.12.2019, 10:45 #1
Jak?!
Pablo [83.9.***.***] dodano: 04.01.2020, 15:41 #2
Zawiodlaś mnie
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group