terazmuzyka.pl
Newsy 2069V  
rf | 20 października 2018
1

Duff McKagan dołączył do zespołu Slasha zagrać przebój Guns N' Roses [WIDEO]

Fani Slasha zgromadzeni na niedawnym koncercie w Hollywood, dostali miłą niespodziankę, gdy do jego grupy dołączył basista Guns N’ Roses.

Slash koncertuje wraz z Mylesem Kennedym i zespołem The Conspirators, promując wydany niedawno album „Living The Dream”. Chociaż na aktualnej trasie gitarzysta ogranicza do minimum utwory Guns N’ Roses, nie przeszkodziło mu to w zaproszeniu na scenę swojego kolego z tego zespołu.

Perla Hudson świętuje rozwód ze Slashem [FOTO]

Duff McKagan dołączył do grupy podczas bisów, wykonać piosenkę „It’s So Easy” z debiutanckiej płyty Guns N’ Roses. Była to jedyna, obok „Rocket Queen”, piosenka tego zespołu wykonana podczas koncertu. Możecie ją obejrzeć poniżej.

Koncert Slasha w Polsce

Już w lutym i marcu przyszłego roku, Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators zagrają koncerty w Europie (pierwsza część trasy przebiega we wrześniu i październiku tego roku w USA). W ramach tego tournée 12 lutego 2019 artysta wystąpi również w Polsce. Koncert odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Organizatorem jest Metal Mind Productions.

Tymczasem w listopadzie Guns N’ Roses powrócą na jeszcze kilka koncertów w Azji, RPA oraz na Hawajach. Będą to ostatnie występy w ramach trasy „Not In This Lifetime”, która wystartowała w 2016 roku i przyniosła gigantyczne dochody.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
sdf [80.48.***.***] dodano: 25.10.2018, 23:05 #1
Kurde, Duff na rytmicznej!
Zobacz także
Newsy 126V  
Newsy 265V  
0

Bokassa, zespół grający w trasie z Metallicą, zapowiedział nowy album [WIDEO]

mg | fot. Thomas Stavø Johnstone | 24 kwietnia 2019
Newsy 924V  
0

Kortez zapowiada nowe wydawnictwo

rf | fot. Facebook | 24 kwietnia 2019
Newsy 651V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group