terazmuzyka.pl
Newsy 846V  
szy | 15 listopada 2017
2

Duff McKagan powraca z zespołem Walking Papers

Zespół Walking Papers, którego członkiem jest Duff McKagan, basista najbardziej znany z Guns N' Roses, powraca i zapowiada nowy studyjny album. 

Zespół Walking Papers tworzą, oprócz McKagana, wokalista i gitarzysta Jeff Angell (The Missionary Position), klawiszowiec i wokalista wspierający Benjamin Anderson (The Missionary Position) oraz perkusista Barrett Martin (ex-Screaming Trees). W przyszłym roku ukaże się druga płyta tej grupy.

Nowy utwór Stone Temple Pilots

Formacja powstała w 2012 roku w Seattle, a ich pierwszy studyjny album na rynku pojawił się w sierpniu 2013 i był zatytułowany - po prostu - „Walking Papers” (gościnnie na nim zagrał Mike McCready, gitarzysta Pearl Jam. Teraz grupa zapowiedziała drugi krążek, pod tytułem „WP2”, który swoją premierę ma zaplanowaną na 19 stycznia i ukaże się nakładem Loud & Proud Records. 

Jeff Angell w ten sposób zapowiada drugi krążek formacji:

Ta płyta przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Doskonale oddaje surową, eksplodującą energię zespołu znaną z koncertów, jednocześnie udało nam się nieco wygładzić materiał i trochę poeksperymentować w studiu. 

Na nadchodzącym albumie Walking Papers znajdzie się 11 kompozycji, tak prezentuje się tracklista:

 1. My Luck Pushed Back
 2. Death On The Lips
 3. Red & White
 4. Somebody Else
 5. Yours Completely
 6. Hard To Look Away
 7. Before You Arrived
 8. Don't Owe Me Nothin'
 9. This Is How It Ends
 10. I Know You're Lying
 11. Into The Truth

Okładka drugiego albumu tej grupy będzie prezentowała się tak:

Poniżej możecie zapoznać się z zapowiedzią całości:

Na koniec przypomnijmy sobie jeden z utworów, który znalazł się na debiutanckiej płycie zespołu.

Guns N' Roses ponownie w Polsce

Na razie nic nie wiadomo, żeby formacja Walking Papers zagrała w Polsce, wiemy natomiast, że Duff McKagan i tak w przyszłym roku odwiedzi nasz kraj wraz z Guns N' Roses. Będzie to pierwszy zespół, który wystąpi na zmodernizowanym Stadionie Śląskim w Chorzowie. Axl Rose i spółka pojawią się tam 9 lipca

Przedsprzedaż na polski koncert Guns N' Roses dla członków fanclubu rozpoczęła się w poniedziałek, 13 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do czwartku, 16 listopada do godziny 8:00. Przedsprzedaż dla osób zarejestrowanych na stronie LiveNation.pl oraz klientów, którzy zakupili bilety na ubiegłoroczny koncert Guns N’ Roses w Gdańsku rozpoczęła się we wtorek, 14 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do czwartku, 16 listopada do godziny 8:00. Natomiast ogólnodostępna sprzedaż rozpocznie się już jutro, 16 listopada, o godzinie 10:00.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Krzyś [83.4.***.***] dodano: 16.11.2017, 21:23 #1
Grupa która stworzyła pierwszą płytę z niepowtarzalnym klimatem. Ślinka mi cieknie w oczekiwaniu na drugą.
labutanol dodano: 02.02.2018, 20:56 #2
Błąd. Na płycie jest 13 utworów.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group