terazmuzyka.pl
Koncerty 771V  
mg | 19 sierpnia 2019
0

Duff McKagan (Guns N' Roses) w Polsce. Godzinowa rozpiska koncertu

Basista Guns N' Roses już za kilka dni przyjedzie do Polski z solowym koncertem. Idziesz na występ Duffa McKagana? Sprawdź rozpiskę godzinową imprezy!

W maju tego roku Duff McKagan wydał solowy album „Tenderness”. W ramach promocji płyty wystąpi 22 sierpnia w warszawskim klubie Stodoła. Do koncertu pozostało już tylko kilka dni, dlatego organizator podał rozpiskę godzinową wydarzenia, która przedstawia się następująco:

Płyta „Tenderness” porusza zarówno osobiste, jak i społeczne tematy. Tak Duff McKagan opowiadał w „Louder Sound” o utworze „Last September”:

Czytałem różne historie w ramach #metoo o – nazywając rzeczy po imieniu – prawdziwych złych skurwielach robiących cholernie złe rzeczy. Na ich podstawie napisałem tę fikcyjną historię. Przysięgam, że tekst i melodię napisałem w pięć minut. Shooterowi Jenningsowi bardzo spodobał się ten utwór.

To mój komentarz i reakcja na #metoo. To smutna historia, ale mam nadzieję, że końcówka daje żeńskiej bohaterce nieco nadziei.

Jako ojciec dwóch dziewczynek czułem potrzebę napisania takiej piosenki. Jeśli mam jakieś zadanie to jest nim ochrona kobiet mojego życia.

W wywiadzie dla „GQ Magazine” Duff McKagan przyznał, że nie lubi słuchać własnego głosu:

Myślę, że wielu wokalistów nie lubi słuchać swojego głosu. To dość powszechne. Ale u mnie nie chodzi tylko o śpiewanie. Nie lubię słuchać podcastów, w których wziąłem udział ani wywiadów, jakich udzieliłem. To nie dla mnie.

Tymczasem już jesienią Guns N’ Roses powrócą na kolejną część trasy „Not In This Lifetime”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 580V  
0

Cieszanów Rock Festiwal Online się nie odbędzie [OŚWIADCZENIE]

rf | fot. Cieszanów Rock Festiwal Facebook | 18 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group