terazmuzyka.pl
Newsy 4701V  
rf | fot. rofilp | 21 maja 2020
14

Dyrektor Trójki tłumaczy się z SMS-a do Piotra Metza: Niczego nie cenzurowałem

Dyrektor Trójki zaprzecza, że próbował nie dopuścić do emisji najnowszej piosenki Kazika na antenie stacji.

Po aferze związanej z unieważnieniem głosowania na listę przebojów Trójki, w którym zwyciężyła piosenka Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”, rozgłośnię bojkotują artyści, dziennikarze i wytwórnie. 

Jedną z osób, która odeszła jest Piotr Metz, który przy okazji opublikował treść wiadomości, jaką dostał od szefa Trójki, Tomasza Kowalczewskiego:

Piotrze, dopilnuj aby piosenka o której rozmawialiśmy nie była na Antenie.

Tomasz Kowalczewski i Agnieszka Kamińska zostali wezwani na posiedzenie senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu. Przed rozpoczęciem posiedzenia reporter TVN24 zadał Kowalczewskiemu pytanie o tę wiadomość. On odparł:

Miałem podstawy. Ale teraz nie będziemy o tym rozmawiać. Nikt nie kazał wysyłać mi tego SMS-a. Niczego nie cenzurowałem. A wie pan jaką o piosenkę chodzi? Nie mówiłem o piosence Kazika.

Kowalczewski nie ujawnił jednak, o którą piosenkę mu chodziło.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (14)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
SwiatSchodziNaPsy [93.179.***.***] dodano: 21.05.2020, 15:35 #1
Tak jasne. Pedofile z KK też się tłumaczą, że to nie oni. W dobie Pis to widzę standard.
Potas [188.146.***.***] dodano: 21.05.2020, 17:03 #2
A ja tylko czekałem na jego kretyńskie tłumaczenie jak wyszedł artykuł o tym SMS. Dyrektor trójki zrobił niewłaściwy ruch i tłumaczy się jak dziecko które myśli że mu rodzice uwierzą. Gość powinien to poprostu przemilczeć bo nie ma szans się z tego wybronić i tylko robi z siebie coraz większego błazna.
JP3 [31.178.***.***] dodano: 21.05.2020, 17:47 #3
kowalczewizm czyli iść w zaparte i łgać przed kamerami !!!
Hitch Cock [37.47.***.***] dodano: 21.05.2020, 20:00 #4
Kończ waść, wstydu oszczędź. Żenada.
Czarnogłów [185.46.***.***] dodano: 21.05.2020, 23:08 #5
Szanowny Panie Dyrektorze, zatem uprzejmie proszę o sprecyzowanie o który konkretnie utwór chodziło, gdyż jestem niezmiernie ciekawy jakim wałkiem będziesz Pan tłumaczył i zasłaniał poprzedni przekręt...
Pokaż odpowiedzi (1)
Five Fingers Fist Fuck [178.217.***.***] dodano: 22.05.2020, 08:10 #7
A w życiu! To automatycznie słownik ułożył mu takie wyrazy w zdanie. To jest totalny przypadek przecież. Pisiorowi choćby się w mordę napluło to on powie, że deszcz pada.
Jan Kochanowski z Czarnolasu [37.47.***.***] dodano: 22.05.2020, 09:31 #8
To czemu do ciężkiej cholery Kowalczewski nie powie o jaką mu piosenkę chodziło?! Zachowuje się jak zwykły oszust, bo nim zresztą jest skoro cały czas idzie w zaparte, mogą się już we wszystkim i nie umie odpowiedzieć na pytanie 'kto', Kamińska zresztą tak samo. Zresztą napisał do Piotra Metza 'zróbcie coś z tym Kazikiem' a teraz mówi, że o inną piosenkę mu chodziło. Łże jak pies
Pokaż odpowiedzi (1)
J24 [89.64.***.***] dodano: 22.05.2020, 14:37 #10
Pewnie chodziło ostry cień mgły....
Gargamel [2.204.***.***] dodano: 23.05.2020, 12:25 #11
Przecież to jest tak infantylne i dziecinne,, tłumaczenie ", że wprost obraża nasze szare komórki. Pisowcy już nawet nie starają się czegokolwiek kamuflować, tylko jawnie manipulują w mediach, jak za najlepszych czasów PRLu. Mam nadzieję, że PiS to tylko pierdnięcie w historii i wkrótce Polska wróci na normalny tor...
Pestka [37.248.***.***] dodano: 23.05.2020, 17:31 #12
Tłumaczenie na "Lichocką" Żenada.
Monika [91.232.***.***] dodano: 24.05.2020, 18:06 #13
Dorosły człowiek na stanowisku......
Mój siedmioletni syn ma więcej godności i potrafi milczeć jak uzna, że idiotyczne tłumaczenie mogłoby mnie jeszcze bardziej zdenerwować.
Dno.
Mietek [82.160.***.***] dodano: 24.05.2020, 23:21 #14
A teraz w MiniMax znów jakiś Pink Floyd, Led Zeppelin i jakiś beznadziejny Starless tej słabej grupy King Crimson. A przecież już mialy byc tylko pieśni kościelne i disko z pola pana Zenka.