terazmuzyka.pl
Newsy 457V  
mg | 23 maja 2019
0

Ed Sheeran zapowiedział nowy utwór. Premiera wkrótce!

Na lipiec zapowiedziano publikację wydawnictwa „No.6 Collaborations Project”, na którym usłyszymy utwory nagrane przez Eda Sheerana i jego gości.

 

12 lipca swoją premierę będzie miało wydawnictwo „No.6 Collaborations Project” Eda Sheerana, na którym usłyszymy utwory nagrane z licznymi gośćmi specjalnymi. Do premiery jeszcze sporo czasu, ale już niebawem światło dzienne jeden z utworów z tego albumu.

Kompozycja z „No.6 Collaborations Project” o tytule „Cross Me” feat. Chance the Rapper i PnB Rock zostanie ujawniony dziś o północy

Jak tłumaczy sam Ed Sheeran:

W 2011 roku nagrałem EP o tytule „No.5 Collaborations Project”. Od tamtej pory zawsze chciałem stworzyć coś podobnego, więc podczas mojej ostatniej trasy koncertowej rozpocząłem projekt „No.6”. Jestem ogromnym fanem wszystkich artystów, z którymi współpracowałem, to była świetna zabawa. „No.6 Collaborations Project” będzie miał premierę 12 lipca 2019 roku. 

Poprzedni singiel Eda „I Don’t Care” z Justinem Bieberem od razu wspiął się na pierwsze miejsce listy przebojów w Wielkiej Brytanii:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 928V  
10

Radiowa Trójka ma nowego dyrektora

mg | fot. rofilp | 25 maja 2020
Newsy 1194V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group