terazmuzyka.pl
Pitbulek 578V  
rf | fot. Wojtek Dobrogojski/rockmetal.pl | 4 sierpnia 2020
0

Edyta Bartosiewicz zaskoczyła fryzurą w stylu Ramones [FOTO]

Nowy post na Instagramie Edyty Bartosiewicz wywołał duże poruszenie.

Edyta Bartosiewicz pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Fani od razu zauważyli podobieństwo do fryzury Johnny’ego Ramone z Ramones. Aby podkreślić podobieństwo Bartosiewicz założyła nawet koszulkę zespołu.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie.

W maju ukazał się album „Ten moment” Edyty Bartosiewicz. W rozmowie dla „Teraz Rocka” artystka przyznała, że wśród bogatych inspiracji znalazła się też fantastyka naukowa. W wywiadzie przeprowadzonym przez Jordana Babulę opowiedziała o swoich ulubionych filmach tego nurtu.

Bartosiewicz mówi:

Lubię filmy, w których jest drugie dno, głębsze przesłanie. „2001: Odyseja kosmiczna” Stanleya Kubricka to dla mnie świętość, oglądałam go naprawdę wiele razy – spokojnie ponad sto. Zawiera wiele intrygujących symboli i ma ponadczasowy przekaz. Podobnie „Matrix”, jedynka, film wręcz filozoficzny, który jest megametaforą losu człowieka – jego rozwoju, indywidualizacji, integracji wewnętrznej. Takie filmy uwielbiam. Nie łapię się natomiast na filmy uchodzące za dobre, ale skupiające się głównie na efektach specjalnych. Wolę sobie obejrzeć materiały zarejestrowane przez NASA.


REKLAMA

W kioskach dostępny jest już sierpniowy numer „Teraz Rocka”, w którym znajdziecie  materiały o takich wykonawcach, jak Deep Purple, Lamb Of God, Bob Dylan, Bob Marley, Rush, Wojciech Waglewski, Blues Pills, Paul McCartney i Tim Bowness.

[SIERPNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

Szukajcie takiej okładki.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Pitbulek 2403V  
Pitbulek 2613V  
Pitbulek 284V  
0

Raper Kid Cudi wytatuował sobie Kurta Cobaina [FOTO]

rf | fot. THE BULL PEN | 26 sierpnia 2020
Pitbulek 5903V  
34

Producent Metalliki o grze Larsa Ulricha: Był beznadziejny

rf | fot. Merijn Bos | 24 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group