terazmuzyka.pl
Film / serial 512V  
mg | 23 września 2019
0

„El Camino”, czyli kontynuacja „Breaking Bad” na nowym teaserze [WIDEO]

Jeden z najpopularniejszych seriali XXI wieku, „Breaking Bad”, doczeka się filmowej kontynuacji. Jej premiera już niedługo, a teraz w sieci pojawił się nowa zapowiedź.

„El Camino: Film Breaking Bad”, bo taki tytuł nosi produkcja Netflixa, będzie miał swoją premierę 11 października na popularnej platformie. W produkcji zobaczymy najprawdopodobniej tych samych aktorów, których mogliśmy podziwiać w zakończonym w 2013 roku serialu. Reżyserią i scenariuszem ponownie zajął się Vince Gilligan.

Na pewno w nowym filmie pojawi się w nim Jesse Pinkman, którego ponownie zagrał Aaron Paul. Skąd o tym wiemy? Z opublikowanego właśnie teasera:

Kolejne zapowiedzi filmu na pewno pojawią się wkrótce!

Serial „Breaking Bad” bił rekordy popularności w latach 2008-2013, gdy wyemitowano pięć sezonów liczących łącznie 62 odcinki opowiadających o perypetiach Waltera White’a, który dowiadując się o swojej śmiertelnej chorobie, zmienia się z nauczyciela w dilera narkotykami, by zapewnić przyszłość rodzinie. Serial cieszył się ogromną popularnością i zgarnął 16 nagród Emmy z 58 nominacji.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group