terazmuzyka.pl
Koncerty 255V  
mg | 2 lipca 2020
1

Elton John. Koncerty legendarnego muzyka pojawią się na YouTube [WIDEO]

Już w najbliższym czasie swoją premierę będzie miał pierwszy koncert z cyklu „Elton John: Classic Concert Series”. Artysta nawiązał współpracę z serwisem YouTube.

Pierwsza odsłona serii „Elton John: Classic Concert Series” zadebiutuje na oficjalnym kanale artysty na platformie już w najbliższy piątek, 3 lipca, o godz. 18:00. Kolejne nagrania prezentowane będą raz w tygodniu, w każdą kolejną sobotę. Seria ma na celu również zebranie funduszy na wsparcie walki z COVID-19 przez Elton John AIDS Foundation

Każdy odcinek serii zaprezentuje archiwalne nagrania z najbardziej legendarnych koncertów artysty z całego świata. W pierwszej odsłonie widzowie będą mogli obejrzeć dostępne po raz pierwszy w wersji cyfrowej archiwalne nagranie pochodzące z 1976 roku z Edynburga w Szkocji „Playhouse Theatre, Edinburgh, Scotland (1976)”. Kolejne, ponad dwugodzinne nagrania niezapomnianych koncertów prezentowane będą premierowo w każdą sobotę przez następne sześć tygodni na oficjalnym kanale Eltona Johna.

Fundusz ratunkowy mojej fundacji na rzecz COVID-19 pomaga naszym partnerom przygotować się i odpowiednio zareagować na pandemię oraz jej wpływ na zapobieganie wirusowi HIV, a także zapewnić opiekę nad najbardziej marginalizowanymi społecznościami. Nie możemy w tym czasie zaniedbywać diagnostyki HIV i opieki nad chorymi. W przeciwnym razie, dla 37,5 miliona osób żyjących z HIV, skutki mogą być katastrofalne. Dlatego bardzo się cieszę, że mogę wziąć udział w tej serii koncertów na YouTube, by zebrać środki potrzebne na naglące działania naszej fundacji związane z COVID-19.

- mówi Sir Elton John.

Zapowiedź „Playhouse Theatre, Edinburgh, Scotland (1976)”:


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Daniel78 [46.76.***.***] dodano: 02.07.2020, 15:17 #1
A co na to Lars Ulrich?
Zobacz także
Koncerty 359V  
3

Open'er Festival 2021 z kolejnymi gwiazdami w składzie

rf | fot. Iksnigo | 4 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group