terazmuzyka.pl
Newsy 320V  
rf | fot. Facebook | 11 kwietnia 2019
0

Ereles publikuje nowy teledysk [WIDEO]

Zespół Ereles, jeden z laureatów w kategorii „Nadzieja tu” podsumowania „Teraz Najlepsi 2018” w „Teraz Rocku”, opublikował nowy teledysk.

Zespół Ereles opublikował kolejny teledysk, promujący wydany w 2018 roku album „Krok odwagi”. Tym razem obrazu doczekał się tytułowy utwór z płyty.

Teledysk do utworu „Krok odwagi” nakręcono podczas pięciu koncertów na trasie z Nocnym Kochankiem. Obraz prezentuje chłopaków z Ereles wykonujących utwór tytułowy z ich debiutanckiej płyty CD. Wszystkie koncerty odbyły się w lutym 2019 roku, a materiał video został nagrany w Zabrzu, Wrocławiu, Częstochowie oraz Kielcach.

Muzycy aktualnie promują swoje wydawnictwo „Krok odwagi” na trasie wiosennej, obejmującej dwadzieścia koncertów w wielu miastach w Polsce. Wystąpili u boku Nocnego Kochanka, Farben Lehre, Closterkeller, The Analogs, Gutek, Proletaryat oraz Gorgonzolli. W dalszych planach muzycy szykują koncerty plenerowe, trasę jesienną oraz tworzenie materiału na kolejny album.

Najbliższe koncerty Ereles:

  • 12.04 – Poznań, Klub u Bazyla z Proletaryat i Ga-Ga Zielone Żabki
  • 13.04 – Wrocław, Stara Piwnica z Proletaryat

Zespół Ereles został wyróżniony w kategorii „Nadzieja tu” w podsumowaniu „Teraz Najlepsi 2018” opublikowanym w lutowym numerze „Teraz Rocka”, dostępnym w naszym archiwum.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 364V  
Newsy 1919V  
0

Steven Tyler zaskoczył Backstreet Boys na scenie [WIDEO]

rf | fot. Gage Skidmore | 21 kwietnia 2019
Newsy 2469V  
Newsy 582V  
Newsy 2694V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group