terazmuzyka.pl
Newsy 268V  
rf | 2 kwietnia 2020
0

Ereles z ostrą zapowiedzią nowego albumu [WIDEO]

Poznaliśmy teledysk do utworu „Afera” zapowiadający nową płytę zespołu Ereles.

Ereles zadebiutował w 2018 roku albumem „Krok odwagi”. Grupa ostatnie miesiące spędziła na tworzeniu nowego albumu, czego pierwszym efektem jest teledysk do utworu „Afera”.

Utwór przedstawia ostrzejszą, bardziej punkową odsłonę Ereles. Tak opowiada o nim zespół:

„Afera” to bezkompromisowy, energetyczny i skoczny numer. Zależało nam na zachowaniu punkrockowego klimatu, idealnego na koncertowe szaleństwo, pogo, czy jakiekolwiek inne formy ekspresji „niespokojnych nóg”. Utwór jest bardzo minimalistyczny w warstwie tekstowej. Chcieliśmy, by w tym klimacie muzycznym, tekst dopełniał wszystko wykrzyczanym, dobitnym, skandującym sposobem wypowiedzi. Czasem mniej, znaczy więcej i nie trzeba nic dodawać. Od lat słyszymy w mediach o aferach czy korupcjach, nie tylko w Polsce. Temat występuje na całym globie, dlatego w tak mocno skondensowanym zdaniu, zawiera się cała ponadczasowość tego przekazu. Afery były, są i z pewnością będą na świecie.

Poniżej możecie obejrzeć teledysk.

Nie znamy jeszcze tytułu nowego albumu Ereles, ale jego premiera planowana jest na wrzesień 2020.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rock”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 760V  
1

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group