terazmuzyka.pl
Newsy 1582V  
szy | 17 lutego 2017
2

Evanescence udostępnili nowy utwór

Grupa Evanescence przygotowała dla fanów niespodziankę. W sieci pojawiło się nowe nagranie zespołu.

Powód publikacji jest bardzo prosty: promocja winylowego boxu „The Ultimate Collection”, który dzisiaj ma swoją premierę.

Amy Lee zaprasza na polski koncert

Box podsumowuje dotychczasową działalność grupy. W zestawie znajdzie się sześć krążków. Pojawią się zatem winylowe edycje wszystkich studyjnych płyt: „Fallen”, „The Open Door” (dwie płyty) oraz „Evanescence”. Oprócz tego grupa dodała materiał demo zatytułowany „Origin” oraz wydawnictwo „The Lost Whispers”, na którym znajdą się rzadko dostępne nagrania, w tym wyżej wspomniany utwór „Even in Death”, a konkretnie jego studyjna wersja. Pierwotnie nagrany na potrzeby „Origin”.

The Ultimate Collection Evanescence

Poniżej możecie posłuchać nowej kompozycji Evanescence:

Evanescence: „Even In Death”

Box ponadto wzbogacono o 52-stronnicową książeczkę zawierającą rysunki, reprodukcje ręcznie napisanych tekstów utworów, a także zdjęcia i inne rarytasy.

Evanescence pracują obecnie nad nowym albumem, pierwszym od 2011 roku. Ma się ukazać jeszcze w tym roku, choć na razie nie znane są szczegóły odnośnie daty wydania, tytułu czy tracklisty wydawnictwa. W jednym z wywiadów, Amy Lee, przyznała, że płyta może ukazać się w nietradycyjny sposób.

Mamy kilka planów, ale nie chcę na razie ich zdradzać

- powiedziała tajemniczo wokalistka Evanescence.   

Polscy fani wybrali ulubione utwory zespołu

Z okazji pierwszego koncertu Evanescence w Polsce (grupa wystąpi 20 czerwca na warszawskim Torwarze), polscy fani wybrali swoje ulubione utwory śpiewane przez Amy Lee. Na pierwszym miejscu, co nie jest żadnym zaskoczeniem, uplasowała się najsłynniejsza kompozycja „Bring Me To Life”, która zdobyła 16 procent wszystkich głosów. Na drugim miejscu zameldował się utwór „My Immortal” (15%) prezentujący łagodniejsze oblicze formacji. Z kolei na najniższym stopniu podium pojawił się numer „Going Under” (9%). Dalsze miejsca zajmowały takie utwory, jak m.in. „Lithium”, „Call Me When You’re Sober” czy „What You Want”

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
... dodano: 17.02.2017, 13:57 #1
Ten czerwcowy koncert będzie wydarzeniem, wydarzeniem dla smakoszy - przepowiadam to już dziś. Niezwykła wrażliwość Amy Lee na muzykę,poparta wykształceniem, doświadczeniem i odpowiednimi muzykami w zespole sprawia, że muzyka Evanescence unosi się ponad twórczością wielu innych kapel tego typu.
Lili [188.165.***.***] dodano: 17.02.2017, 14:54 #2
Mogę słuchać tej wersj "Even in death" w nieskończoność.Jest tak piękna i emocjonalna.
Koncert już wkrótce
  • Evanescence
  • Data i miejsce koncertu: 20 czerwca 2017
    Warszawa, Torwar
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group