terazmuzyka.pl
Film / serial 213V  
mg | 17 marca 2020
0

„Fargo”. Premiera 4. sezonu odwołana

W kwietniu miał mieć swoją premierę kolejny sezon serialu „Fargo”, ale – w związku z epidemią koronawirusa – została ona odwołana.

Nie na taką informację liczyli fani serialu „Fargo”, który miał ponownie pojawić się na antenie amerykańskiej stacji FX Network w kwietniu tego roku. Okazuje się bowiem, że prace nad serialem nie zostały dokończone z powodu epidemii koronawirusa, a co za tym idzie – produkcja nie może trafić na antenę.

Przekazano, że twórcy byli już na końcowym etapie prac, ale te zostały storpedowane przez ostatnie wydarzenia. Choć pierwsze odcinki nowego sezonu są już gotowe, zdecydowano się na wstrzymane emisji do momentu, aż nie zakończą się wszystkie prace nad serialem. Na razie nie podano żadnych konkretnych dat – ani powrotu do studia, ani tym bardziej premiery czwartej odsłony „Fargo”.

Przypomnijmy, że niezmiennie za serial odpowiedzialny jest Noah Hawley, który pełni role showrunnera, scenarzysty i reżysera. Pracował nad wszystkimi sezonami serialu. W roli głównej w czwartym sezonie zobaczymy Chrisa Rocka.

Poniżej trailer:


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group