terazmuzyka.pl
Koncerty 238V  
rf | 31 marca 2020
0

Fest Festival 2020 z pięcioma nowymi wykonawcami w składzie

Poznaliśmy pięciu nowych wykonawców, którzy dołączą do tegorocznej edycji Fest Festival.

Fest Festival 2020 odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia 2020 roku w Parku Śląskim w Chorzowie. Poznaliśmy pięciu nowych artystów, którzy dołączą do składu.

Są to kolejno:

  • Kaytranada - 15 sierpnia
  • Pezet -13 sierpnia
  • TOMM¥ €A$H - 14 sierpnia
  • Jan - rapowanie - 13 sierpnia
  • Aitch - 13 sierpnia

Pozostali ogłoszeni wykonawcy to Khalid, Mark Ronson, Sohn, Alice Glass, Taco Hemingway, Daughter, Mata, Sonbird, Denzel Curry, Singrid, James Bay, Nothing But Thieves i Left Boy.

Pierwsza edycja Fest Festival odbyła się w tym roku w Chorzowie. Ideą festiwalu jest prezentowanie wykonawców reprezentujących różne gatunki muzyczne. W tym roku na festiwalu wystąpili między innymi Little Dragon, Lost Frequencies, Vitalic, Paweł Domagała, Tulia, Bedoes, Arek Kłusowski, BARANOVSKi, atem, Bleeding Moses.


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group