terazmuzyka.pl
Koncerty 920V  
mg | 28 listopada 2018
1

Festiwal Legend Rocka. Jared Leto zaprasza na koncert i czeka na... polskie pierogi

Jared Leto, lider i wokalista Thirty Seconds To Mars, osobiście zaprosił fanów na koncert do Doliny Charlotty. Wspomniał oczywiście o swojej ulubionej polskiej potrawie.

Thirty Seconds To Mars wystąpi w Polsce 25 lipca 2019 roku. Tym razem grupa nie pojawi się w jednej z dużych hal lub na jakimś stadionie, a w Amfiteatrze w Dolinie Charlotty w Słupsku. W sprzedaży są już bilety na koncert w cenach 180-280 PLN.

Status Quo gwiazdą 13. Festiwalu Legend Rocka

Na koncert postanowił zaprosić sam Jared Leto, który oczywiście wspomniał o swoich ukochanych pierogach:

13. Festiwal Legend Rocka nabiera kształtów – najpierw ogłoszono, że 27 lipca 2019 roku na scenie zaprezentuje się legendarna grupa Status Quo, a niedługo później ogłoszono kolejnego wykonawcę, który okazał się amerykański zespół Foreigner. Jego występ zaplanowano na 17 lipca 2019 roku.

Jednym z głównych założeń Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty jest przegląd i pokazanie historii światowego rocka. Organizatorzy konsekwentnie realizują to zamierzenie. Na przestrzeni dwunastu edycji Festiwalu wystąpili artyści, którzy, w swoim czasie, byli gwiazdami światowego lub europejskiego formatu. Wielu z nich, do tej pory zapełnia stadiony.

W trakcie poprzednich edycji festiwalu mogliśmy obejrzeć tam takie gwiazdy jak Carlos Santana, Deep Purple i Kor

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
qwerty [178.235.***.***] dodano: 28.11.2018, 19:30 #1
Organizatorzy podali, że to nie jest koncert w ramach Festiwalu Legend Rocka, tylko z okazji dziesiątych urodzin Doliny Charlotty.
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group