terazmuzyka.pl
Pitbulek 3374V  
szy | 20 maja 2018
2

Filip Lato jako Robert Plant zachwycił w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” [WIDEO]

We wczorajszym odcinku programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, a konkretnie w wielkim finale dziewiątej edycji tego jakże popularnego show, mogliśmy usłyszeć słynny utwór Led Zeppelin. 

W ostatnim odcinku dziewiątej edycji bardzo popularnego programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, emitowanego w telewizji Polsat, jeden z uczestników - Filip Lato - zmierzył się z postacią Roberta Planta, wokalisty formacji Led Zeppelin

Greta Van Fleet ukończył nagrania debiutanckiego albumu

Poniżej możecie zobaczyć jak poradził sobie z wykonaniem jednej z najsłynniejszych kompozycji w dorobku tego legendarnego brytyjskiego zespołu. Mowa oczywiście o „Stairway to Heaven”. Utwór ten znalazł się na czwartej studyjnej płycie Led Zeppelin:

Jurorzy programu byli zachwyceni wspomnianym wykonaniem. Ostatecznie Filip Lato wygrał całą edycją programu. Przypomnijmy: w ramach dziesięciu odcinków musiał on się zmierzyć z repertuarem wykonawców z różnych muzycznych światów (James Blunt, Sia, Eleni, Alvaro Soler, Dean Martin, Florence Welch, Jason Derulo, Michał Wiśniewski, Czesław Niemen oraz - na sam finał - Plant)

Występy w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” cieszą się nieprzemijającą popularnością, ale wzbudzają także kontrowersje. Do tej pory mogliśmy podziwiać między innymi Krzysztofa Antkowiaka, znanego z przeboju „Zakazany owoc”, w roli Briana Johnsona z AC/DC, Marcela Sabata jako Ozzy’ego Osbourne’a, a Mariusz Ostrowski zaprezentował się w roli np. Rogera Watersa czy Grzegorza Ciechowskiego. Dużym echem odbił się występ Sławomira Zapały, znanego z solowej działalności w stylu, który sam określa mianem rock-polo, który wcielił się we Freddiego Mercury’ego i brawurowo wykonał „We Are The Champions”. Jego występ na swoim Facebooku docenił sam Brian May.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
lewy [178.219.***.***] dodano: 20.05.2018, 20:02 #1
Da mnie szału nie było, beczał jak koza Mrugnięcie
Scheisskopf dodano: 20.05.2018, 21:58 #2
Nie mam nic przeciwko chłopakowi, utwór z repertuaru Czesława Niemena zaśpiewał naprawdę znakomicie, ale jego wykonanie Stairway mogło zachwycić jedynie kogoś, komu słoń nadepnął na ucho.
Niestety w wysokich rejestrach nie dał rady zupełnie, no i nie widzę sensu w wyborze 8-minutowej piosenki a następnie okrojenie jej o połowę. Najlepiej z całości wypadła charakteryzacja, ale samo wykonanie - dużo słabiej, No i angielszczyzna też pozostawiała sporo do życzenia.
Zobacz także
Pitbulek 595V  
Pitbulek 331V  
0

Meat Loaf spadł ze sceny i złamał obojczyk [WIDEO]

rf | fot. christopher simon | 7 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group