terazmuzyka.pl
Film / serial 1180V  
mg | 5 lutego 2019
4

Film o Tedzie Bundym – z Jamesem Hetfieldem w obsadzie – trafi na Netflix

Jak donoszą amerykańskie media, prawa do filmu „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” mają zostać kupione przez platformę Netflix.

Film „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” opowiada o seryjnym mordercy Tedzie Bundym, a James Hetfield wcielił się w policjanta, Boba Waywarda. W rolach głównych ujrzymy Lily Collins, Johna Malkovicha, Jima Parsonsa oraz Haley Joel Osment. Niedługo ma trafić do kin.

Amerykański portal „Variety” poinformował ostatnio, że prawa do „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” nabędzie popularna również w Polsce platforma Netflix. Nieoficjalnie mówi się, że zapłaci za nie 8 milionów dolarów. Serwis informuje, że film ma być dostępny na rynku amerykańskim, ale najprawdopodobniej dostępny będzie również w innych krajach, w których działa Netflix.

Tak Berlinger mówi o Hetfieldzie:

Spędziwszy z nim i resztą Metalliki setki godzin na planie, mogłem poczuć jego charyzmę i niezwykłą osobowość. Czułem, że będzie potrafił wnieść tę moc i magnetyzm do roli filmowej, ucieszyłem się więc, kiedy zgodził się zagrać w filmie.

Chociaż będzie to filmowy debiut aktorski Jamesa Hetfielda na dużym ekranie, wokalistę Metalliki mogliśmy usłyszeć podkładającego głos w kreskówkach „South Park” i serii „The Simpsons”, gdzie zagrał samego siebie. W 2017 roku Hetfield wystąpił też w roli narratora w filmie dokumentalnym „Addicted To Porn: Chasing The Cardboard Butterfly” traktującym o zgubnym nałogu, jakim jest oglądanie pornografii.

Poniżej opublikowany niedawno trailer „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile”:

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Kumaty [185.180.***.***] dodano: 06.02.2019, 07:54 #1
No i fajnie. Czy zaproszono kogos z Iron Maiden? Pasowaliby do roli pijaczkow, a Dickinson woznego na sali sadowej, hehe Mrugnięcie
Pokaż odpowiedzi (3)
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group