terazmuzyka.pl
Film / serial 359V  
mg | 18 marca 2020
1

Film „Sala samobójców. Hejter” dwa tygodnie po premierze trafił do sieci

Choć film „Sala samobójców. Hejter” miał swoją premierę zaledwie kilkanaście dni temu, już teraz – w związku z epidemią koronawirusa – trafił do oferty Player.pl i Canal+.

Film „Sala samobójców. Hejter” Jana Komasy miał swoją kinową premierę 6 marca. Produkcja spotkała się z bardzo optymistycznymi recenzjami. W związku z obecną sytuacją, z powodu epidemii koronawirusa, zamknięto wszystkie kina. Dystrybutor postanowił już teraz udostępnić film w sieci.

Od dziś „Sala samobójców. Hejter” do obejrzenia jest w płatnej ofercie serwisu Player.pl oraz na Canal+. Na pierwszym z wymienionych film dostępny będzie za 35 złotych przez pierwsze 48 godzin. Dziś wieczorem produkcja pojawi się również na VoD Canal+, do którego dostęp kosztuje 25 złotych.

„Sala samobójców. Hejter” to kontynuacja „Sali samobójców”, debiutanckiego filmu Jana Komasy sprzed 10 lat. Nowy film opowiada historię Tomka (Maciej Musiałowski), studenta prawa Uniwersytetu Warszawskiego, który zostaje wydalony z uczelni za plagiat. Postanawia jednak ukryć ten fakt przed światem i nadal korzystać z finansowego wsparcia.

Przez pierwszy weekend film w kinach obejrzały 143 tysiące widzów.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
bob [89.64.***.***] dodano: 18.03.2020, 19:44 #1
Bardzo dobry film. Bardzo na czasie. Polecam obejrzeć tym, którzy nie widzieli.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group