terazmuzyka.pl
Newsy 779V  
mg | 14 kwietnia 2019
0

Five Finger Death Punch i Brian May nagrali nową wersję utworu „Blue On Black” [WIDEO]

Utwór „Blue on Black”, oryginalnie nagrany przez zespół Kenny Wayne Shepherd Band, doczekał się kolejnej odsłony. Ponownie nagrali go członkowie Five Finger Death Punch, tym razem jednak z udziałem niezwykłych gości.

Cover „Blue on Black” pojawił się na opublikowanej przez Five Finger Death Punch płycie „And Justice for None”. Teraz członkowie amerykańskiego zespołu powrócili do kompozycji wydanej oryginalnie w 1998 roku, ale do studia nagraniowego zaprosili wybitnych gości. Nową wersję utworu przygotowali razem z nimi Brian May z Queen, Brantley Gilbert oraz – twórca oryginału – Kenny Wayne Shepherd.

Five Finger Death Punch rozstał się z perkusistą

Za miks kolejnej odsłony utworu odpowiedzialny jest współpracujący między innymi z Ozzym Osvourne’em Kevin Churko. Pomysł na teledysk zaproponował natomiast Zoltan Bathory. Oto efekt końcowy:

Cały dochód ze sprzedaży singla, wyświetleń i streamingu powyższej wersji „Blue on Black” przekazany zostanie Gary Sinise Foundation, która zajmuje się amerykańskimi weteranami wojennymi i ich rodzinami.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 331V  
2

Thom Yorke (Radiohead) ujawnił szczegóły nowej płyty

rf | fot. ღ ℂℏ℟ḯʂ ღ | 24 czerwca 2019
Newsy 381V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group