terazmuzyka.pl
Pitbulek 2608V  
rf | fot. Carlos Delgado | 11 września 2020
20

Flea (Red Hot Chili Peppers) odkrył Cannibal Corpse. Kapitalna reakcja!

Co może powiedzieć ktoś, kto właśnie odkrył Cannibal Corpse? Zobaczcie, jak na tę muzykę zareagował Flea.

Cannibal Corpse to jeden z najbardziej znanych zespołów grających ekstremalny metal, jednak dla niektórych ta muzyka jest na tyle niszowa, że nie słyszeli wcześniej o tej grupie. Tak do niedawna było z basistą Red Hot Chili Peppers. Flea jednak zainteresował się tematem i na swoim Twitterze zapytał fanów o najlepszy album Cannibal Corpse. Kilka minut później poinformował, że wybrał „Tomb Of The Mutilated”.

Jego reakcja, gdy usłyszał muzykę, była następująca.

Cannibal Corpse powstał w 1988 roku, a wydany w 1992 roku „Tomb Of The Mutilated” jest trzecim albumem grupy.

Ówczesny wokalista Cannibal Corpse, Chris Barnes, zareagował na wiadomość Flea, odpisując mu, że jego ulubionym albumem Red Hot Chili Peppers jest „Blood Sugar Sex Magic”.

Pamiętacie, jaka była Wasza pierwsza reakcja na twórczość Cannibal Corpse? Napiszcie w komentarzach.

Komentarze (20)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Ściana [195.137.***.***] dodano: 11.09.2020, 10:53 #1
Barnes wył wokalistą Cannibal Corpse 25 lat temu. Jesteście opóźnieni. Rozczarowujące.
Pokaż odpowiedzi (5)
Pirat83 [37.248.***.***] dodano: 11.09.2020, 10:56 #7
No na pewno nie dla każdego Uśmiech trudno ogarnąć słowami jak pierwszy raz słyszałem Uśmiech
Pirat83 [37.248.***.***] dodano: 11.09.2020, 11:00 #8
Ale to ze nie zna Kanibali to szok bardzo dziwne , moja żona zna taki zespół chodź metalu na codzień nie słucha Uśmiech
Executioner dodano: 11.09.2020, 12:56 #9
Bardzo późno ich odkrył...
Lord Viader [31.60.***.***] dodano: 11.09.2020, 13:41 #10
Może corpsegrinder Fisher
Arek [37.47.***.***] dodano: 11.09.2020, 13:59 #11
Hammer Smashed Face
Tom77 [37.47.***.***] dodano: 11.09.2020, 16:20 #12
Jak można było do cholerci nie znać tyle czasu CC? Wręcz niewiarygodne, niemożliwe, skandaliczne zachowanie. Flea za to napewno zna TFUUUrczość niekwestionowanego króla polskiej muzy w ogóle, czyli Zenka Hehehe Uśmiech Fleytuch, czas nadrabiać straty!
Pokaż odpowiedzi (2)
Abcdefg [5.173.***.***] dodano: 11.09.2020, 20:24 #15
Przecież w Ace Ventura Jim Carrey wbija na koncert Cannibal, nie oglądał tego filmu?
Jimi [85.221.***.***] dodano: 11.09.2020, 20:37 #16
dobrze wybrał. Trójka też moją ulubioną płytą.
Arek [37.47.***.***] dodano: 12.09.2020, 00:27 #17
To teraz za ciosem: Obituary, Malevolent Creation, Monstrosity, Bolt Thrower, Death, Morbid Angel, Krisiun, Entombed...
Robert [31.0.***.***] dodano: 12.09.2020, 16:13 #18
The Bleeding jest najlepsza,i ostatnia z Barnesem na vokalu
Mario [83.26.***.***] dodano: 12.09.2020, 16:53 #19
Przecież piszą, że Flea spodobał sie album Tomb of the Mutilated gdzie wokale robił Barnes, tak samo jak na Eaten Back to Life, Butchered at Birth i Bleeding. Jak się kwa nie znacie to chociaż sprawdźcie w google zanim skomentujecie.
Heniu1980 [185.228.***.***] dodano: 13.09.2020, 08:38 #20
Niedouczenia piszącego Chris Barnes nie jest już od dawna wokalistą CC. W tej płycie o której mowa udzielał się jeszcze wokalnie. Niedługo potem opuścił zespół skupiając się na śpiewaniu w Six Feet Under. Od chyba 95 wokalistą jest George Fischer pseudo Corpsegrinder