terazmuzyka.pl
Film / serial 600V  
rf | 18 lipca 2018
0

Flea (RHCP) w roli surowego instruktora w zwiastunie filmu „Boy Erased” [WIDEO]

Zobaczcie basistę Red Hot Chili Peppers w zwiastunie filmu „Boy Erased”, w którym wcielił się w surowego instruktora w placówce terapeutycznej dla osób homoseksualnych.

W listopadzie premierę będzie miał film „Boy Erased” w reżyserii Joela Edgertona. W rolach głównych wystąpią w nim Lucas Hedges, Russell Crowe i Nicole Kidman, a w jednej z ról drugoplanowych ujrzymy Michaela Balzary’ego, lepiej znanego jako Flea – basista Red Hot Chili Peppers.

Flea kupił niezwykły dom za 4 miliony dolarów

Film „Boy Erased” oparty jest na powieści „Boy Erased: A Memoir of Identity, Faith, and Family” Garrarda Conleya. Film przedstawia losy chłopca imieniem Jared, syna baptystycznego pastora w małym amerykańskim mieście. Jared, który ujawnił się jako osoba homoseksualna, został postawiony przez swoich rodziców (których grają Crowe i Kidman) przed wyborem: albo podda się terapii, albo zostanie wykluczony z rodziny i społeczności. Jednego z pracowników placówki terapeutycznej zagra właśnie Flea.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun filmu.

Aktorska kariera Flea sięga jeszcze pierwszej połowy lat 80. Wśród najbardziej znanych filmów, w których wystąpił basista Red Hot Chili Peppers są: druga i trzecia część trylogii „Powrót do przyszłości”, „Moje własne Idaho”, „Kruk”, „The Big Lebowski” i „Psychol”.

Natomiast 25 września (oczywiście mowa na razie o USA) na rynku ukaże się autobiografia basisty Red Hot Chili Peppers zatytułowana „Acid for the Children” nakładem Grand Central Publishing.

Pierwsze informacje o książce pojawiły się już w 2014 roku. Po czterech latach wszystkie prace zostały zakończone i już za kilka miesięcy fani będą mogli - jeszcze lepiej - poznać muzyka RHCP i jego niezwykłe, dynamiczne i bardzo intensywne życie, jakie prowadzi.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
0

Jared Leto wystąpi w nowej części filmu „Tron”

rf | fot. Nicolas Genin | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group