terazmuzyka.pl
Newsy 470V  
mg | 23 maja 2018
0

Florence + The Machine zagrali nowy utwór w finale talent-show

Zespół Florence + The Machine był gościem specjalnym podczas finałowego odcinka programu telewizyjnego „The Voice”. Grupa wykonała utwór z nowej płyty.

Znany nam już utwór „Hunger”, pochodzący z nieopublikowanej jeszcze nowej płyty Florence + The Machine, rozbrzmiał w finale programu telewizyjnego „The Voice”. Charyzmatyczna Florence Welch była gościem specjalnym, a jej występ poprzedził ogłoszenie zwycięzcy jednego z najpopularniejszych talent-show na świecie.

Slayer będzie ścigał za koszulki

Nowa interpretacja „Hunger” została zarejestrowana i umieszczona w sieci:

Ta piosenka opowiada o sposobach na znalezienie miłości w miejscach, w których jej nie ma oraz o tym, jak próby, by czuć się mniej samotnym, prowadzą czasem do jeszcze większej izolacji od świata

- mówi o tej kompozycji Florence Welch.

Wcześniej zespół Florence + The Machine udostępnił utwór „Sky Full of Song”.

Jak możemy przeczytać w informacji prasowej w studiu Florence Welch, która napisała cały materiał, pomagali tacy artyści, jak: Jamie xx, Sampha, Tobias Jesso Jr. oraz Kamasi Washington. 

Poniżej szczegółowa tracklista albumu „High as Hope”:

  1. June
  2. Hunger
  3. South London Forever
  4. Big God
  5. Sky Full of Song
  6. Grace
  7. Patricia
  8. 100 Years
  9. The End of Love
  10. No Choir

Florence + The Machine to brytyjski zespół indie rockowy, który powstał w 2007 roku. Na jego czele stoi charyzmatyczna wokalistka Florence Welch. Zespół na swoim koncie ma trzy studyjne albumy: „Lungs” (2009), „Ceremonials” (2011) oraz „How Big, How Blue, How Beautiful” (2015). 

Welch wraz ze swoim zespołem kilkukrotnie grała koncerty w naszym kraju - m.in. na festiwalach: Open'er (2016), Coke Live (2013) czy na Orange Warsaw (2014). W tym roku ponownie zawitają na ostatni z wymienionych.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 286V  
0

Trupa Trupa opublikowała teledysk promujący nowy album

rf | fot. Michał Szlaga | 23 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group