terazmuzyka.pl
Newsy 1456V  
rf | 13 września 2017
0

Foo Fighters w porywającej przeróbce AC/DC [WIDEO]

Posłuchajcie, jak Foo Fighters zinterpretował klasyczny utwór AC/DC „Let There Be Rock”.

Foo Fighters wystąpili w programie BBC „Live Lounge”, w którym wykonali ostrą wersję słynnego utworu „Let There Be RockAC/DC.

Decapitated stanęli przed sądem [WIDEO]

Let There Be Rock” pierwotnie ukazał się na tak samo zatytułowanym albumie AC/DC z 1977 roku. Płyta pomogła zespołowi braci Young przebić się na rynku brytyjskim, gdzie dotarła do 17. miejsca.

Foo Fighters postanowił być wierny oryginalnej wersji. Poniżej możecie przekonać się, jak zespół Dave’a Grohla poradził sobie z tym klasycznym nagraniem AC/DC.

Foo Fighters – „Let There Be Rock”

Dave Grohl łagodnym dyktatorem

W wywiadzie dla Rolling Stone członkowie zespołu zdradzili tajemnicę funkcjonowania Foo Fighters.

Gitarzysta Chris Shiflett powiedział:

Ten zespół działa, ponieważ nie jest demokratyczny. Ludzie mogą mówić, co chcą, ale to jeden z kluczowych powodów, dla których zespół się nie rozpadł.

Perkusista Taylor Hawkins powiedział:

Jest to łagodna dyktatura. Nauczyłem się trzymać język za zębami, o ile Dave naprawdę nie jest zainteresowany moją opinią. We wczesnych latach przeszliśmy przez szalone rzeczy, ale od tamtego czasu układa nam się nieźle. Nie mówię, że nie potrafię wkurzyć Dave’a, ani że Dave nie może mi pocisnąć – Dave potrafi zranić moje uczucia bardziej niż ktokolwiek inny na świecie. Ale nie ma między nami złośliwości. Jesteśmy bardziej jak rodzeństwo.

Gitarzysta Pat Smear zaznaczył jednak, w kwestiach finansowych, w grupie panuje równość.

Dave chyba zrozumiał, że to jedyny sposób, by zespół był szczęśliwy i żeby był naprawdę zespołem. Z natury jest hojną osobą.

Nowy album Foo Fighters, zatytułowany „Concrete And Gold”, ukaże się już w najbliższy piątek, 15 września. Płyta została nagrana w Los Angeles, a wśród gości znajdą się na niej między innymi Paul McCartney, Alison Mosshart, Justin Timberlake i Shawn Stockman.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group