terazmuzyka.pl
Newsy 6356V  
rf | 20 kwietnia 2018
0

Foo Fighters zapraszając fana na scenę nie spodziewali się TEGO [WIDEO]

Dave Grohl, zapraszając na scenę fana, nie sądził, że na koniec będzie bił przed nim pokłony.

18 kwietnia Foo Fighters rozpoczął amerykańską część światowego tournee koncertem w Austin, w Teksasie. To, co wydarzyło się podczas „Monkey Wrench” zaskoczyło wszystkich.

Myslovitz rozstał się z wokalistą

Dave Grohl raz na jakiś czas lubi zapraszać na scenę fanów, żeby razem z nim zagrali. Tym razem wypatrzył fana w makijażu Kiss i, upewniając się, czy rzeczywiście potrafi grać, wręczył mu swoją gitarę.

Już od pierwszych dźwięków „Monkey Wrench” widać i słychać było, że fan – Yayo Sanchez – z gitarą i na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Grohl był pod takim wrażeniem, że przy drugiej zwrotce zapomniał tekst. Wszystkim jednak szczęki opadły dopiero, kiedy gitarzysta zaczął grać solówki. Pod koniec utworu Dave padł na kolana i zaczął bić pokłony przez gitarzystą. Następnie powiedział:

Za każdym razem, kiedy ktoś wchodzi na scenę z nami pograć, ludzie mówią: „To było ustawione”. Nigdy niczego nie ustawiliśmy i przysięgam, że ten koleś w makijażu Kiss był najlepszy ze wszystkich.

Całość możecie obejrzeć poniżej.

Formacja Foo Fighters cały czas promuje swój ostatni, dziewiąty już, studyjny album „Concrete and Gold”, który ujrzał światło dzienne 15 września. W czerwcu oraz lipcu zespół ponownie odwiedzi Europę, ale tym razem na rozpisce nie ma naszego kraju. Ostatni raz Dave Grohl i spółka zagrali w Polsce 29 czerwca ubiegłego roku podczas festiwalu Open'er.

Utwór „Run” pochodzący z najnowszej płyty otrzymał niedawno nagrodę Grammy w kategorii „Najlepsza rockowa piosenka”. Muzycy Foo Fighters zdobyli także statuetkę Brit Awards w kategorii „Najlepszy zespół zagraniczny”.

Natomiast w naszej ankiecie „Teraz najlepsi” pochodzący z ostatniej płyty utwór „The Sky Is A Neighborhood” został uznany najlepszym zagranicznym utworem 2017 roku, a album „Concrete And Gold” najlepszą zagraniczną płytą 2017 roku.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 508V  
1

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020 z potężnym wzmocnieniem składu [LISTA]

mg | fot. Radoslaw Kazmierczak | 11 grudnia 2019
Newsy 278V  
Newsy 1009V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group