terazmuzyka.pl
Newsy 2975V  
mg | 18 października 2018
0

Foo Fighters zaskoczyli fanów podczas koncertu... Metalliki [WIDEO]

Metallica i Foo Fighters koncertują obecnie po Stanach Zjednoczonych. Dlaczego więc mieliby się nie spotkać podczas jednego z koncertów? Jak nie na scenie to chociaż w garderobie...

16 października Metallica zagrała wyprzedany koncert w Milwaukee. Nim występ się rozpoczął na telebimach znajdujących się na stadionie fani mogli zobaczyć prowadzącego wprowadzenie Jima Breuera, który szukał muzyków na zapleczu.

Dave Grohl: Foo Fighters zrobi sobie przerwę

W pewnej chwili otworzył drzwi i powiedział: „Nie znalazłem Metalliki, ale znalazłem…” i kamera pokazała dwóch członków Foo FightersDave’a Grohla i Taylora Hawkinsa, którzy przypomnieli, że oni swój koncert w Milwaukee zagrają już następnego dnia:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You never know what you’re going to find behind a random door in an arena... #worldwired #metinmilwaukee

Post udostępniony przez Metallica (@metallica)

Ostatnio drogi Foo Fighters i Metalliki skrzyżowały się przy okazji występu pewnego zdolnego 10-lata na koncercie pierwszego z wymienionych zespołów. Dave Grohl zaprosił młodego gitarzystę na scenę i zapytał, co chciałby z nim zagrać, ale okazało się, że ten preferuje utwory z repertuaru Metalliki.

Wokalista podłapał temat błyskawicznie i wspólnie wykonali jeden z przebojów amerykańskiego zespołu  – „Enter Sandman”. Później młodzieniec zagrał jeszcze fragment „Welcome Home (Sanitarium)”, a na koniec otrzymał na własność... gitarę, na której grał!

 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 1344V  
3

Złoty Maanam zmienił nazwę i wokalistkę

rf | fot. Natalia Mitera | 21 stycznia 2019
Newsy 308V  
3

Tom Morello opowiada, jak muzyką wpłynął na ludzi

rf | fot. Danny Liao | 21 stycznia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group