terazmuzyka.pl
Film / serial 248V  
rf | 16 maja 2018
0

FOX wskrzesi jeden z najsłynniejszych seriali

Stacja telewizyjna FOX ogłosiła, że rozpoczyna prace nad jednym ze swoich najpopularniejszych seriali, jakim był „24”.

Przewodnicząca stacji telewizyjnej FOX, Dana Walden, poinformowała, że producent Howard Gordon i scenarzyści Joel Surnow i Bob Cochran pracują nad możliwą kontynuacją serialu „24”. Walden nie poinformowała, kiedy nowy sezon mógłby trafić na ekrany, ani nie zdradziła szczegółów scenariusza, powiedziała jednak, że wszyscy są podekscytowani pomysłami.

Gary Numan wraca do Polski

Serial „24” zadebiutował w amerykańskiej telewizji w listopadzie 2001 roku i szybko zdobył dużą popularność. Każdy z odcinków oglądało po kilkanaście milionów osób. Akcja serialu toczyła się w czasie rzeczywistym, a każdy odcinek odpowiadał jednej godzinie, a jeden sezon obejmował jedną dobę. Akcja serialu toczyła się głównie w Los Angeles i okolicy. Łącznie nakręcono osiem sezonów serialu oraz jeden odcinek specjalny. Ostatni odcinek ósmego sezonu został wyemitowany w maju 2010 roku, a w 2014 roku wyemitowano 12-odcinkowy sezon „Live Another Day”, będący formą spinoffu głównej fabuły.

Główną postacią „24” jest agent specjalny Jack Bauer, w którego wcielił się Kiefer Sutherland. Jeszcze nie wiadomo, czy powróci on w nowej serii, gdyż telewizja FOX całkiem niedawno wyrażała wątpliwości, by mieli kontynuować współpracę. Była ona o tyle mało prawdopodobna, że Sutherland grał w konkurencyjnej stacji ABC, w serialu „Designated Survivor”. Jednak 11 maja 2018 roku stacja ABC ogłosiła, że zawiesza serial, ze względu na niskie zainteresowanie, a przedstawiciele FOX wspominali, że chętnie widzieliby znowu aktora na planie „24”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group