terazmuzyka.pl
Pitbulek 7013V  
mg | 31 lipca 2018
6

Frances Bean Cobain: Mój ojciec wyglądał jak płaczliwa pi*da

Córka Kurta Cobaina przyznała w jednym z wywiadów, że nie podobał jej się obraz ojca, który został wykreowany w filmie dokumentalnym „Cobain: Montage of Heck”.

Choć twórca filmu dokumentalnego „Cobain: Montage of Heck” Brett Morgen miał pełne wsparcie ze strony najbliższych i przyjaciół lidera Nirvany, produkcja była w wielu przypadkach krytykowana – również przez tych, którzy uczestniczyli przy jej tworzeniu.

Frances Bean Cobain: Kurt nie popierałby łamania praw w USA

W ostatnim wywiadzie dla „Independent” szczerze o filmie dokumentalnym wypowiedziała się Frances Bean Cobain, córka wokalisty:

Ten film okazał się nie tym, na co liczyłam. Pierwsza połowa była piękna, ale druga... wszyscy znienawidziliśmy Kurta. Każdy gdzieś w głowie mówił: „Ty płaczliwa pi*do. Co jest z tobą nie tak?”. To nie odzwierciedlało tego, co faktycznie chcieliśmy przekazać.

Matka Kurta Cobaina, Wendy, przyznała już po premierze filmu, że żałowała współpracy z Morgenem. Czy Frances Bean Cobain ma podobne odczucia?

Nie żałuję, że z nim pracowałam. Żałuję, że nie byłam bardziej zaangażowana w tę współpracę. Brałam za dużo narkotyków. Byłam nieobecna. Nie byłam w stanie dać właściwego wkładu.

Film dokumentalny „Cobain: Montage of Heck” miał swoją premierę 24 stycznia 2015 roku i w dość dogłębny sposób przedstawił życie i twórczość lidera Nirvany. Przy jego tworzeniu udział wzięli chociażby członkowie zespołu – Dave Grohl i Krist Novoselić – a także najbliżsi muzyka – poza wspomnianą Frances Bean, również Courtney Love, czyli żona wokalisty.

Produkcja zyskała spore uznanie, o czym świadczy chociażby siedem nominacji do nagród Emmy.

Komentarze (6)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Wiesiek Kopara [83.26.***.***] dodano: 31.07.2018, 17:40 #1
w sumie nie tylko tak wyglądał ale i też taki był,ale to jak prawie wszyscy grunge'owcy.
Pokaż odpowiedzi (2)
Ona [188.146.***.***] dodano: 31.07.2018, 23:29 #4
Był narkomanem A córka Posz la w jego slady
Aron [83.23.***.***] dodano: 01.08.2018, 09:38 #5
Dawno nie widziałem tak obrzydliwego clickbaitu
TakaJa [78.28.***.***] dodano: 01.08.2018, 22:47 #6
Mi się film podobał bardzo, wzbudził we mnie wiele emocji i nawet przez myśl mi nie przeszło, że pokazana w nim postać Kurta to płaczliwa pi*da, raczej utwierdziłam się w przekonaniu, że był On bardzo zagubiony co już dawno uważałam, wiele też jeszcze się o nim dowiedziałam i te urywki jego zaćpanego życia... Bardzo mi się ten film spodobał warto było na niego czekać
Zobacz także
Pitbulek 1581V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group