terazmuzyka.pl
Pitbulek 2438V  
rf | 1 lutego 2019
5

Frances Bean Cobain wyjawia, kiedy dowiedziała się o samobójstwie ojca

Frances Bean Cobain przyznaje, że początkowo jej matka ukrywała przed nią fakt, że Kurt Cobain popełnił samobójstwo.

Frances Bean Cobain w rozmowie przeprowadzonej na potrzeby programu „What’s The Tee” wspomniała moment, w którym dowiedziała się, że jej ojciec popełnił samobójstwo. Miała wtedy pięć lat.

Frances Bean Cobain dzieli się nową autorską kompozycją

Gdy Kurt Cobain popełnił samobójstwo w kwietniu 1994 roku, Frances Bean Cobain miała niespełna dwa lata. Jej matka, Courtney Love, długo nie poinformowała jej o tym, co się stało.

W niedawnym wywiadzie córka Cobaina i Love powiedziała:

Powiedziano mi, że ojciec popełnił samobójstwo dopiero, jak miałam pięć lat. Wcześniej, przez rok chodziłam na terapię, na którą przezornie wysłała mnie matka.

Trudno coś takiego wytłumaczyć pięcioletniemu dziecku. Co ciekawe, już jako dorosła osoba, odkryłam, że potrafię bardzo dobrze komunikować się z ludźmi. Często nazywają mnie „tłumaczką”, bo potrafię jasno przekazać uczucia innych osób, dzięki czemu łatwiej ich zrozumieć. To wszystko zasługa umiejętności, jakie nabyłam podczas terapii.

Frances Bean Cobain przyznała też, że z trudem przychodzi słuchanie jej piosenek Nirvany:

Potrafię rozpoznać, że muzycznie Kurt był na innym poziomie niż inni artyści, a jego teksty i melodie przekazywały dużo treści. Jednak na poziomie emocjonalnym czuję się, jakby był kimś w rodzaju Świętego Mikołaja. Jakbym była spokrewniona ze Świętym Mikołajem.

Frances Bean Cobain sama próbuje swoich sił w muzyce. Od jakiegoś czasu udostępnia swoje utwory za pośrednictwem Instagrama.

Komentarze (5)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
qwerty [192.42.***.***] dodano: 01.02.2019, 13:45 #1
A do teraz banda fanatyków obwinia jej matkę o jego śmierć. Gdyby nie ona, zabilby się znacznie wcześniej. Musiała zająć się samą sobą jak i córką podczas gdy wszyscy inni wieszali na niej psy, mało kto by to wytrzymał. Ciekawe jak miałaby temu zapobiec, na smyczy miałaby go trzymać, czy jak?
Pokaż odpowiedzi (4)
Zobacz także
Pitbulek 2392V  
Pitbulek 2608V  
Pitbulek 283V  
0

Raper Kid Cudi wytatuował sobie Kurta Cobaina [FOTO]

rf | fot. THE BULL PEN | 26 sierpnia 2020
Pitbulek 5897V  
34

Producent Metalliki o grze Larsa Ulricha: Był beznadziejny

rf | fot. Merijn Bos | 24 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group