terazmuzyka.pl
Film / serial 420V  
rf | 12 lutego 2020
1

Fred Durst nominowany do Złotej Maliny za najgorszego reżysera

Lider Limp Bizkit ma szansę otrzymać Złotą Malinę – nagrodę przyznawaną najgorszym filmom i twórcom filmowym.

Fred Durst został nominowany do Złotych Malin w kategorii Najgorszy Reżyser za film „The Fanatic”. Film, w którym główną rolę gra John Travolta, opowiada historię szalonego fana, który śledzi swojego idola, Huntera Dunbara.

John Travolta w superlatywach wypowiadał się o tym filmie i reżyserze:

Fred Durst jest niezwykle utalentowanym reżyserem, a na płaszczyźnie ludzkiej potrafił komunikować swoje pomysły inaczej niż inni.

Film jednak okazał się klapą. W weekend otwarcia zarobił zaledwie 3153 dolary. Średnio w jednym kinie film przyniósł 60 dolarów zarobku, ale w niektórych kinach dochód z filmu wynosił niecałe 10 dolarów. Na portalu „Rotten Tomatoes” otrzymał 17% pozytywnych recenzji krytyków i 31% pozytywnych recenzji widzów, na portalu „Metacritic” ocenę 18/100.

Fred Durst rozpoczął prace nad niezależnymi filmami w połowie poprzedniej dekady. Jako aktor zadebiutował w filmie „436 mieszkańców” z 2006 roku w reżyserii  Michelle Maxwel MacLarena, a rok później zadebiutował jako reżyser w filmie „The Education of Charlie Banks”. Film zdobył nagrodę za najlepszą narrację na festiwalu Tribeca w 2007 roku, jednak zgarnął raczej słabe recenzje, zdobywając wynik zaledwie 45% na portalu „Rotten Tomatoes”.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

„Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” – ZAMÓW TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 21 lutego i będzie do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce za 19,99 zł. W naszym sklepie internetowym możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Wielebny Roman Niewiara [93.179.***.***] dodano: 12.02.2020, 10:50 #1
Bierz się Freddie za nową płytę LB lepiej...
Zobacz także
0

„Tron 3” ma reżysera

rf | 11 sierpnia 2020
0

Jared Leto wcieli się w Andy'ego Warhola

rf | fot. Gage Skidmore | 8 sierpnia 2020
2

Alan Niven opowiada, jak Bob Dylan nabrał Sharon Stone

rf | fot. Gage Skidmore | 3 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group