terazmuzyka.pl
Pitbulek 2673V  
mg | 10 stycznia 2019
21

Gary Holt (Slayer) zjechał Imagine Dragon i... usunął obraźliwy wpis

„Imagine Dragons ssą gigantyczne małpie jaja” – w ten wyszukany sposób na temat zespołu wypowiedział się Gary Holt. To jednak dopiero początek jego tyrady!

Wspomniane hasło – to o małpach i jajach – pojawiło się na Instagramie gitarzysty Slayera. Pod grafiką napisał natomiast:

Właśnie obejrzałem przerwę w czasie meczu footballu amerykańskiego i zobaczyłem jakie to było złe. Proszę, nie nazywajcie tej najbardziej gównianej kapeli na świecie „rockiem”, są co najwyżej najgorszą parodią zespołu. Ugggh. Po prostu okropne. Zwykle nie lubię jeździć po muzykach, ale oni i tak nie mogą siebie określić tym mianem. Je**ć ich!

- w takich słowach zespół Imagine Dragons podsumował Holt.

Wpis pojawił się na Instagramie muzyka i niedługo później został usunięty. Internet jednak tak łatwo nie zapomina i z łatwością znaleźć można grafikę, na której pojawiło się zacytowane na początku newsa hasło:

Gary Holt jakiś czas temu zasłynął z noszenia koszulki z napisem „Kill the Kardashians”. Niedługo później w rozmowie ze szwedzkimi mediami wyjawia, skąd ta nienawiść:

Nie chodzi o to, że zazdroszczę im pieniędzy. Po prostu kurewsko nienawidzę ludzi, którzy stają się gwiazdami za to, że nic nie robią. Kim Kardashian była wieszakiem na ubrania, potem wypuściła seks-taśmę i stała się sławna. Teraz umieszcza swoje nazwisko na różnych produktach i za to ich nienawidzę.

Gary Holt wspomniał też, że koszulkę z napisem „Kill The Kardashians” zrobił dla niego przyjaciel po tym, jak sfotografowano Kendall Jenner w koszulce Slayera na festiwalu Coachella. Gary przyznał, że dawno jej nie nosił, ale zastanawia się czy do niej nie wrócić.

Komentarze (21)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
diss na slayera [83.22.***.***] dodano: 10.01.2019, 17:57 #1
tak jest Je**ć Slayera!!!! Je**ć Szatana, Tylko Bóg Tylko Jezus Tylko Prawdziwa Wiara !!!
A Imagine Dragons są lepsi od tych pomiotów!!!
Pokaż odpowiedzi (5)
Joms [37.248.***.***] dodano: 10.01.2019, 21:10 #6
SLAYER GIT KAPELA I SZACUNEK DLA GAREGO ZE SA JESZCZE LUDZIE CO POTRAFIA DEPTAC Z PEDAŁAMI
ubraniowa nieścisłość [31.179.***.***] dodano: 10.01.2019, 21:29 #7
Koszuleczka pojawiła się chociażby ostatnio w Łodzi ; )
Pokaż odpowiedzi (1)
Lol [91.200.***.***] dodano: 11.01.2019, 12:29 #9
Japiernicze co za cham i debil niech idzie do Maka kupić wieśmaka wieśniak jeden
Patrycja [5.172.***.***] dodano: 11.01.2019, 12:47 #10
Widać, że koleś zazdrości popularności Imagine Dragons i to, że mają dużo fanów Uśmiech ale pisząc takie teksty to nie zdobędzie ani sławy, ani fanów!
Pokaż odpowiedzi (4)
Riffiarz [83.137.***.***] dodano: 11.01.2019, 15:25 #15
Dobrze powiedział,mnie też wku#wia jak takie szajsy typu Coldplay Dwadzieścia jeden naje#anych pilotów nazywają Rockowymi kapelami
Oliwia [46.151.***.***] dodano: 11.01.2019, 16:26 #16
Po pierwsze, wydaję mi się, że Gary może po prostu zazdrościć Imagine Dragons popularności jaką teraz odnoszą. Szkoda, że taki świetny muzyk pokazuję, że nie ma szacunku do drugiego człowieka, jeżeli ich muzyka mu się nie podoba to nie znaczy, że musi od razu rzucać obelgami w stronę zespołu. A po drugie drodzy internauci, nie musicie obrażać Garego, to jego decyzja, że to zrobił. Faktycznie obraził zepsół, ale to nie znaczy, że sami musicie na niego najeżdżać i tak wam to nic nie da, bo prawdopodobnie hejtu na niego w tej sprawie pewnie nawet nie usłyszy. Więc ludzi uspokujcie się, z łaski swojej, bo hejt wam nic nie da. Serdecznie pozdrawiam Mrugnięcie
Pokaż odpowiedzi (1)
EnderPL [188.146.***.***] dodano: 12.01.2019, 12:09 #18
Jprld nie mogę w to uwierzyć!!!! Imagine Dragons to najlepszy zespół na świecie!!!!
L.O.L Of The Comment [5.172.***.***] dodano: 13.01.2019, 13:41 #19
Coś mi się wydaje że zazdrości obecnej popularności Dragonsów Mrugnięcie Bo ten Slayer niby taki popularny a żaden ich utwór nie przekroczył 100 milionów wyświetleń (nawet takie disco polo ma więcej wyświetleń mimo że tylko w Polsce jest to znane)
Pokaż odpowiedzi (1)
Zniesmaczony [37.47.***.***] dodano: 24.01.2019, 17:23 #21
O tym jak z zadziornego metale stać się smutną pizdą. Najpierw odważnie jedziemy po jakiejś znanej kapeli, najlepiej wulgarne i po chamsku. A zaraz potem wpis usuwamy, bo kurde komuś może być przykro... dobrze, że jeszcze nie przeprosił.