terazmuzyka.pl
Koncerty 755V  
szy I fot: materiały promocyjne | 16 maja 2018
0

Gary Numan zagra ponownie w naszym kraju

Legenda muzyki elektronicznej oraz industrialnej, w tym roku ponownie wystąpi w naszym kraju. Gary Numan będzie promował swoje ostatnie studyjne wydawnictwo. 

Gary Numan zagra 25 listopada w Warszawie w klubie Progresja Music Zone. Muzyk przyjedzie do Polski w ramach trasy promującej album „Savage: Songs From A Broken World”, który na rynku ukazał się we wrześniu ubiegłego roku. W roli supportu zaprezentuje się formacja Nightmare Air. Bilety trafią do sprzedaży jeszcze w tym tygodniu. 

Córka Kurta Cobaina straciła legendarną gitarę swojego ojca

Na wstępie przypomnijmy: Gary Numan to brytyjski muzyk i producent, który na scenie jest aktywny od ponad czterdziestu lat. Brzmienia, w jakich się obraca to przede wszystkim industrialny rock, synt-pop, a także elektronika. Zasłynął on także z charakterystycznego, androgenicznego wyglądu.

Artysta rozpoczął karierę w zespole Tubeway Army - wydał z nim dwa albumy. W roku 1979 ukazał się jego pierwszy, solowy materiał zatytułowany „The Pleasure Principle”. Gary Numan w przeciągu swojej działalności scenicznej zgromadził na swoim koncie aż dwadzieścia studyjnych krążków. 

Bilety na tegoroczony polski koncert Gary'ego Numana trafią do sprzedaży w najbliższy piątek, 18 maja, o godzinie 10. Ostatni raz muzyk zagrał w naszym kraju w ubiegłym roku, podczas łódzkiego festiwalu Soundedit. Wcześniej natomiast, na początku 2014, Numan wystąpił w stołecznym klubie Palladium.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group