terazmuzyka.pl
Newsy 523V  
rf | 12 września 2017
1

Gene Simmons i Ace Frehley wystąpią razem

Gene Simmons i były gitarzysta Kiss, Ace Frehley, zagrają razem na rzecz ofiar huraganu Harvey.

20 września 2017 roku odbędzie się koncert charytatywny The Children Matter Benefit, z którego dochody przeznaczone zostaną na rzecz ofiar huraganu Harvey, który spustoszył Teksas.

Mike Patton nie sądzi by Faith No More powrócił

Ace Frehley był jednym z oryginalnych członków Kiss, jednak opuścił skład grupy w 1982 roku. Do Kiss powrócił w 1996 roku, z okazji reaktywacji oryginalnego składu, ale ponownie rozstał się z zespołem w 2002 roku. Obecnie jedynymi członkami Kiss z oryginalnego składu pozostają Gene Simmons i Paul Stanley.

Szanse na kolejną reaktywację oryginalnego składu Kiss są jednak nikłe. Perkusista Peter Criss w tym roku ogłosił zakończenie kariery muzycznej. Szansy na reaktywację nie widzi też Paul Stanley:

I nie ma w tym żadnych animozji. Zaśpiewałem na ostatnim albumie Ace’a [„Origins Vol. 1” w utworze „Fire And Water”] i wystąpiłem w jego teledysku. Z Erikiem Singerem gram chyba od 25 lat, a z Tommym pewnie od piętnastu i nie mam potrzeby wracania do przeszłości.

Sam Ace Frehley przyznał, że gdyby Paul i Gene byli chętni, on zgodziłby się na powrót do składu.

Tymczasem Gene Simmons pomógł gitarzyście w powstawaniu utworów na jego nowy album solowy. W wywiadzie dla Eddiego Trunka, Ace powiedział:

Wysłałem mu mail z propozycją napisania kilku piosenek na moją nową płytę i zanim się obejrzałem przyjechał do mnie i po trzech godzinach mieliśmy gotowe dwa kawałki, co było rekordem dla mnie i dla niego.

Było wspaniale. Jedliśmy w ogrodzie, ja podlewałem palmy. [Śmiech] Podszedł do mojej narzeczonej, Rachel, i powiedział: „To coś nowego, nigdy czegoś takiego nie widziałem”. Jadł kanapkę, a ja sobie podlewałem. Świetnie się bawiliśmy.

Wśród innych wykonawców, którzy pojawią się na koncercie The Children Matter Benefit znajdzie się Cheap Trick. Zespół Gene Simmonsa będzie gwiazdą wieczoru.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Lemmysomemoney dodano: 13.09.2017, 10:12 #1
Cel szczytny, ale jestem pewien, że Gienas przytuli na tym trochę grosza.
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group