terazmuzyka.pl
Pitbulek 2350V  
mg | 20 marca 2017
0

George Michael. Informacje o pogrzebie muzyka

Rodzina zmarłego pod koniec ubiegłego roku George’a Michaela uznała, że nie będzie upubliczniać wszystkich informacji związanych z pogrzebem muzyka.

Wiemy już, jaka była oficjalna przyczyna śmierci George’a Michaela. Gdy światło dzienne ujrzała informacja przekazana przez koronera stało się jasne, że rodzina zmarłego pod koniec ubiegłego roku muzyka będzie mogła rozpocząć przygotowania do pogrzebu. Wiadomo już, że będzie to uroczystość kameralna, w której uczestniczyło będzie zaledwie kilkadziesiąt osób.

George Michael umarł z przyczyn naturalnych? Pojawiły się wątpliwości

Fani twórczości George’a Michaela bez wątpienia liczyli, że będą mogli pożegnać swojego idola podczas uroczystości pogrzebowych, ale rodzina zdecydowała inaczej. Pismo „The Sun”, powołując się na swojego informatora, przekazało, że uroczystość będzie prywatna i skromna. Kaplica, w której się odbędzie ma zaledwie 30 miejsc – i mniej więcej tyle osób pożegna muzyka.

Poinformowano jedynie, że ciało Michaela spocznie na cmentarzu Highgate West w północnym Londynie, nie podano daty i godziny pogrzebu. Nawet osoby, które wezmą udział w uroczystości, o wszystkich szczegółach zostaną poinformowane kilka godzin przed jej rozpoczęciem. Chodzi o to, żeby informacje nie dotarły do niewłaściwych uszu.

Kontrowersyjna przyczyna śmierci

Oficjalnie poinformowano, że George Michael zmarł z przyczyn naturalnych. Miał problemy z sercem. Zdaniem wielu ekspertów jego przedwczesne odejście spowodowane było jednak używkami, które doprowadziły do różnych chorób układu krążenia. Wspominał o tym chociażby doktor Drew Pinsky, który pracował z wieloma hollywoodzkimi gwiazdami i znanymi muzykami:

Starość lub zatrzymanie akcji serca – to są naturalne przyczyny śmierci. Kardiomiopatia nie pojawia się u osób w tym wieku, to bardzo specyficzna choroba. Moim zdaniem w opinii patologów pojawiły się nieścisłości.

Wiadomo jednak, że koroner hrabstwa Oxfordshire, Darrena Saltera, nie będzie ponownie analizował przyczyny śmieci muzyka. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group