terazmuzyka.pl
Newsy 16559V  
rf | 26 maja 2020
37

Glaca, Peja i Jan Borysewicz znakomicie zareagowali na #hot16challenge2 [WIDEO]

Artyści połączyli siły i stworzyli utwór „Oddać siebie” będący odpowiedzią na akcję #hot16challenge2.

Glaca, Peja, Jan Borysewicz a także Inge Beckmann stworzyli piosenkę „Oddać siebie”, która jest ich wkładem w akcję #hot16challenge. Tak o utworze opowiada Glaca:

„Oddać Siebie” to specjalny singiel dedykowany wszystkim pracownikom służby ochrony zdrowia - lekarzom, pielęgniarkom i ratownikom. To oni są prawdziwymi bohaterami ostatnich miesięcy. Dziękujemy!!!

Część z zysków ze stream'u i odtworzeń zostanie przelana na konto akcji “Beef z koronawirusem hot16challenge” dostępne pod adresem - http://siepomaga.pl/hot16challenge.

Klip możecie obejrzeć poniżej.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy ci artyści współpracują ze sobą. Peja wystąpił już na płycie Sweet Noise, a Jan Borysewicz zagrał w utworze „1976Peji i Slums Attack.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (37)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
cfx [31.183.***.***] dodano: 26.05.2020, 20:24 #1
Oj Rychu, zbłaźniłeś się teraz.. cały świat widzi juz tą ściemę (nawet Tede coś tam widzi) a ty nagrywasz wersy jak pod dobrze opłacony propagandowy filmik.. hajs miał się zgadzać czy na prawdę jednak jesteś taki głupi? (tak, tak... "jaki to jestem odpowiedzialny że myję rączki" w ten sposób ratuję świat!) Beka z ciebie błaźnie, bo cały świat już wie ocb
Pokaż odpowiedzi (6)
35-latek [83.26.***.***] dodano: 27.05.2020, 05:24 #8
Dramatyczna akcja, wiadomo od kogo się zaczynająca. Zamiast zrobić normalną zbiórkę, to jak zawsze tym pseudo muzykom się nudzi i wymyślają akcje pod publiczkę, żeby zmienić obraz nędzy, czyli muzyki jaką tworzyli, a za nimi poszła reszta oszołomów. Do każdego co nagrał ten dramat straciłem jakikolwiek szacunek, bo wszystko to robienie pod publiczkę, tak jak wiele innych rzeczy w tym kraju. Jak zwykle raperzy i pozostali pokazali że mają w głowie serek Danio a nie pomysły. Pozdrawiam tych normalnych jeszcze.
Pokaż odpowiedzi (2)
35-latek [83.26.***.***] dodano: 27.05.2020, 05:46 #11
HIP-HOP ORAZ RAP TO MUZYKA DLA NIELETNICH PRZYGŁUPICH RONDLARZY, PONIEWAŻ OPIERA SIĘ NA IDIOTYCZNYCH TEKSTACH, A WARSTWA MUZYCZNA TO KRADZIONE MELODYJKI WYSTUKANE NA KALKULATORZE CASIO. JAK TEGO NIE WIDZICIE, TO ZNACZY ZE JESTEŚCIE NIEPEŁNOSPRYTNI I MOŻECIE BEZKARNIE JARAĆ SIĘ PYSKATYM ORAZ CHADĄ.
Pokaż odpowiedzi (7)
Brother73 [83.23.***.***] dodano: 27.05.2020, 09:06 #19
Dziwię się Janowi Borysewiczowi, że wziął w tym udział, bo cała ta akcja to jedno wielkie...
Pokaż odpowiedzi (1)
Galador [85.222.***.***] dodano: 27.05.2020, 09:45 #21
Cieszę się, że Glaca nadal działa. Jego muzyka często towarzyszy mi w życiu. Szkoda jedynie, że tak rzadko coś wypuszcza. Minęły 2 lata od premiery ZANG i chciałbym usłyszeć coś nowego. Panie Glaca dawaj teraz SERCE albo drugi solowy album (bo domyślam się, że na nowe Sweet Noise jeszcze za wcześnie). "Oddać siebie" to przyzwoity kawałek.
Pokaż odpowiedzi (7)
dzieciak [79.163.***.***] dodano: 27.05.2020, 18:42 #29
swietny kawalek. jestem pod wielkim wrazeniem. Glaca ruszaj z trasą - Trojmiasto czeka na Ciebie z niecierpliwoscia. Koncert w Uchu z zeszlego roku - to miazga. swietna energia, mlyn z udzialem Glacy i mokry t-shirt i dzwonienie w uszach godzinami po koncercie.
Pokaż odpowiedzi (1)
35-latek [83.26.***.***] dodano: 27.05.2020, 19:12 #31
Proponuję kolejne muzyczne wyzwanie. Tym razem bierzemy się za #SoloChallenge. Czyli nagrywamy swoją autorską improwizowaną solówkę na dowolnym instrumencie muzycznym (gitara, perkusja, fortepian, saksofon, trąbka) i nominujemy kolejnych do nagrania swojej solówki. Wtedy będziemy wiedzieć kto jest naprawdę utalentowany. Bo wirtuozów instrumentów muzycznych jest bardzo niewielu.
Pokaż odpowiedzi (2)
Yaro1972 [5.173.***.***] dodano: 29.05.2020, 18:45 #34
Szacun Panowie, fajny kawałek i super akcja. Hejterzy a co Wy zrobiliście w tym czasie dla innych? Koronawirus wydaje się ściemą póki nie dotknie najbliższych. Gdy dotknie.....jest qrwa strach. Nie życzę nikomu
Pokaż odpowiedzi (1)
Bibi [37.7.***.***] dodano: 29.05.2020, 18:58 #36
No nareszcie cos mądrego.Przynajmniej zrobili to co potrafią najlepiej.Nie robili z siebie durni jak co niektórzy w rapowaniu.Kawałek dobrze się słucha i gra Janka rewelacyjna.Dla mnie bomba.
Pawel [77.48.***.***] dodano: 29.05.2020, 19:32 #37
Dobry kawalek!