terazmuzyka.pl
Pitbulek 1875V  
rf | 7 września 2018
11

Glen Benton zwyzywał Slipknot od pedałów. Teraz tłumaczy, dlaczego tak zrobił

Lider zespołu Deicide, Glen Benton, użył nieparlamentarnych słów odnośnie kolegów ze Slipknot. Jak tłumaczy swoją wypowiedź?

Wszystko zaczęło się kilka tygodni temu, gdy w jednym z wywiadów Glen Benton wyjawił, że Slipknot chciał zabrać zespół Deicide na trasę. Wokalista wcale nie poczuł się zaszczycony propozycją.

Corey Taylor zdradza, jak ciężki będzie nowy album Slipknot

W wywiadzie dla „Talk Toomey” Glen Benton tak relacjonował to wydarzenie:

Slipknot powiedział: „Hej, chłopaki, zabierzemy was z nami na trasę, co wy na to?”. A ja im mogę odpowiedzieć tylko: „Możecie mi possać”. Corey Taylor i reszta tych pedałów może mi possać. No dobra, mówili: „Stary, dzięki tobie zaczęliśmy grać”. No to wiecie teraz jak mi się odwdzięczyć, co nie?

Teraz Glen Benton wyjaśnił, dlaczego użył takiego słownictwa, wypowiadając się o zespole Slipknot:

Ludzie nie rozumieją, że kiedy byłem dzieciakiem, wyzywaliśmy siebie z innymi dzieciakami od pedałów. Nie istniała wtedy ta pieprzona polityczna poprawność. Mój komentarz na temat Taylora został odebrany nieco ostrzej niż zakładałem.

A co na to Corey Taylor? Wokalista Slipknot twierdzi, że jego zespół nigdy nie proponował wspólnej trasy Deicide, a postawę Bentona skomentował:

Chce po prostu być na mnie wkurwiony. Proszę bardzo, ustaw się w kolejce. Wszyscy są na mnie wkurwieni. Ale nie obrażaj chłopaków z mojego zespołu i nie gadaj rzeczy, które nie są prawdą.

Zespół Slipknot pracuje nad nowym albumem. Nie tak dawno temu wokalista Slipknot powiedział:

Jesteśmy dopiero na etapie demo, ale mamy już dość poważne plany, żeby wejść do studia na początku przyszłego roku i uporać się z tym skurczybykiem. Póki co mamy 16 piosenek i są one cholernie ostre. Uwielbiam „.5: The Gray Chapter”, ale ta nowa płyta sprawi, że „.5” będzie brzmiał jak cienki Bolek. Mówimy tutaj o ciężarze na miarę płyty „Iowa”. To właśnie coś takiego będę musiał promować na koncertach. Już czuję to w moich plecach. Jestem tym bardzo podekscytowany i wciąż gadam z chłopakami z Slipknota niemal codziennie. Wszyscy jesteśmy podekscytowani. Czekajcie więc na 2019 rok, w którym, co znamienne, nasza pierwsza płyta będzie obchodziła 20 lat.

Wydany w 2001 roku, drugi album zespołu Slipknot Iowa” uznawany jest za najcięższy w jego karierze. Pomimo swojej antyprzebojowości płyta dotarła do 3. miejsca list przebojów w USA i 1. w Wielkiej Brytanii, w obu krajach zdobywając status platyny. Przyniosła też takie utwory jak „Left Behind” i „My Plague”.

Komentarze (11)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Phil Anselmo [89.238.***.***] dodano: 07.09.2018, 16:12 #1
Oni mieli ze sobą na pieńku już kilka lat temu, właśnie z powodu wspólnej trasy... do której nie doszło.
Glen się skarżył, że Deicide jest w kryzysie. I Corey zaproponował mu trasę. Potem się z tego wycofał, więc Benton się wkruwił i zwyzywał Taylora w każdym ówczesnym wywiadzie. Także odgrzewany kotlet. Mrugnięcie
Dziadborowy [88.156.***.***] dodano: 07.09.2018, 21:03 #2
A slikpnot to przecież pedały
Pokaż odpowiedzi (2)
Pumpciuś [89.74.***.***] dodano: 07.09.2018, 21:31 #4
Slipknot to zespół dla dzieci. Deicide to zespół dla byłych dzieci takich jak ja 20 lat temu.
Pokaż odpowiedzi (3)
Hollowman [178.43.***.***] dodano: 09.09.2018, 09:46 #8
A to Benton jeszcze żyje? Przecież na początku kariery głosił że popełni samobójstwo w wieku 33 lat Mrugnięcie
Pokaż odpowiedzi (3)
Komentarze (11 opinii) Skomentuj
Zobacz także
Pitbulek 1252V  
13

Naukowcy wybrali utwory poprawiające humor

rf | fot. PourquoiPas | 29 listopada 2019
Pitbulek 7539V  
28

Anette Olzon o Nightwish: Traktowali mnie bardzo źle

rf | fot. Gemsling | 18 listopada 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group