terazmuzyka.pl
Pitbulek 2356V  
rf | 4 lutego 2020
20

Gloria Cavalera atakuje wokalistę Sepultury: Potrafisz tylko śpiewać teksty mojego męża

Żona i menadżerka Maxa Cavalery ostro zareagowała na komentarz wokalisty Sepultury.

W jednym z ostatnich wywiadów wokalista Sepultury, Derrick Green, został zapytany, czy możliwy jest powrót Maxa i Iggora Cavalerów do zespołu. Odparł, że nie widzi takiej możliwości, sugerując, że Max i Iggor nie potrafią się pogodzić, że nie są już częścią Sepultury:

Na szczęście nam udało się zrobić krok naprzód i nie polegać na przeszłości. Myślę, że dla niektórych osób to normalne, że dążą do czegoś, z czego byli kiedyś znani. Ja jestem artystą i dla mnie ważne jest, żeby eksplorować i rozwijać się. Zmiana jest konieczna. Nie przejmuję się innymi i tym, że są więźniami przeszłości.

Na te słowa zareagowała Gloria Cavalera, żona i menadżerka Maxa, która na Facebooku napisała:

Mam coś do powiedzenia. Pierdol się! Max i Iggor nigdy nie mówili o powrocie. Jak myślisz, dlaczego odeszli? Lol. Musisz mówić o Maksie i Iggorze, żeby zwrócić na siebie uwagę? To TOBIE trudno zrobić krok naprzód. Max i Iggor mogą powrócić do swoich Korzeni, a ty potrafisz tylko śpiewać teksty mojego męża.

7 lutego ukaże się nowy album Sepultury, zatytułowany „Quadra”.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze (20)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
rapidos [109.241.***.***] dodano: 04.02.2020, 11:55 #1
Niestety Max nie zestarzał się z godnością, zamiast skupić się na własnej twórczości, żyje przeszłością i tym jaka to krzywda mu się stała ze strony Sepultury i jakie to gówniane płyty obecnie nagrywają... lepiej niech sam popatrzy na swój dorobek, od kilku dobrych lat albumy Soulfly to po prostu kopiuj wklej, wszystkie brzmią niemal identycznie i mam wrażenie trafiają do coraz mniejszej grupki fanów.
PI Grembowicz [156.17.***.***] dodano: 04.02.2020, 12:30 #2
Cha cha, ale mu dowaliła i ma kobieta rację! A kobiety to potrafią... cha cha
Aardeth [89.64.***.***] dodano: 04.02.2020, 12:37 #3
Co za cyrk. Z*ebała chłopa, bo prawdę powiedział. Tylko błagam ludzie nie piszcie, że Sepa to tylko Max, bo to nie prawda. Grają z Derrekiem od 1997 roku, więc jeśli ktoś się jeszcze nie pogodził z tym, że Max odszedł, a potem Iggor to już jego problem. Ostatnie płyty Sepultury z naciskiem na Machine Messiah i Kairos to płyty naprawdę świetne i solidne. Z resztą jak to mówią uderz w stół, a nożyce się odezwą. Już nie raz Max udowodnił, że go dupa boli o nazwę, że jej nie zabrał jak odchodził z zespołu, gdzie tak jak Andreas powiedział kiedyś, że nikt go stamtąd nie wyrzucił, ale sam odszedł, bo zespół nie zgodził się na osobnych menagerów. Sam Iggor to totalny hipokryta, bo płyty Sepultury z jego udziałem po 1997 roku to najsłabsze płyty tego zespołu, a kiedy odszedł w 2006 roku to nagle uważa, że Sepultura nie powinna istnieć, bo nie ma w niej oryginalnych założycieli, gdzie ponownie nikt nikogo nie wyrzucił, a wciąż jest tam 50% zespołu, a w składzie gra Kisser który jest jednym z najlepszych gitarzystów na świecie. Myślę, że Max i Iggor są urażonymi chłopcami, którzy w kółko powtarzają, że Sepa ich nie interesuje, a jest wręcz przeciwnie. Potem dostajemy puste slogany od Maxa typu make metal not war. Kocham Soulfly, kocham Cavalera Conspiracy i kocham całą Sepulture, ale co się stało już się nie odstanie. Tak samo było z Panterą i trzeba się z tym pogodzić.
Pokaż odpowiedzi (1)
Marcin [83.25.***.***] dodano: 04.02.2020, 16:13 #5
Ostatnia płyta Soulfly jest bardzo dobra. Ostatnia płyta Cavalera Conspiracy jest bardzo dobra. Do ostatniej płyty sepultury odnoszę się pozytywnie. Jest super solidna, ale nigdy nie podobał mi się wokal Greena. To jak z mega dobrą furą,.które się podoba, dopóki siedzisz w środku...

A co do Maxa i Iggora. Najbardziej wartościowe płyty sepultury to riffy i texty głównie Maxa, bębny Iggora. Sam zespół to ich odskocznia od życia w mundurowej Brazylii. To zespół Maxa i Iggora. Paolo był z nimi, bo był ich kolegą i miał bas. Andreas doszedł na krótko przed kontaktem międzynarodowym. Max po odejściu zespołu nie raz mówił, że zostawienie nazwy to był błąd.

I nie ma co psów za to na nim wieszać. Sepultura powinna zmienić nazwę. To inny zespół. Prawa do nazwy to prawny bełkot.

Tonny Iommi dojrzał do takiej decyzji. Ostatnie wydawnictwa z Dio to nie Black Sabbath, a Heaven and Hell. I wtedy ten skład był prawdziwy. Z Dio i innym pałkerem grali zupełnie inaczej. Tak jak sepa teraz.

Nie mówię, że sepa to zło i lipa. Odwrotnie - nagrywają solidne płyty. To że wolę Soulfly, to kwestia gustu. Ale nazwa to zupełnie inna sprawa. Powstał po wysiłkach i zmianach nowy zespół, którego rdzeniem jest Andreas, a potężnym konarem Derek. Powinni odstąpić od starej nazwy. Odrodzić się całkowicie i pozwolić Cavalerom wrócić do swoich korzeni w pełni.
Pokaż odpowiedzi (8)
Pm [213.81.***.***] dodano: 04.02.2020, 16:25 #14
Sepultura to bracia cavalera oni ją stworzyli i nagrali arcydzieła tj arise chaos ad roots.. ponich odejściu sepultura powinna przestać istnieć a Andreas z resztą powinni grać pod inna nazwa
Pokaż odpowiedzi (4)
Fomo [185.31.***.***] dodano: 05.02.2020, 20:23 #19
Rapidos podobna sytuacja jak u Luczyka i jego KAT
OlekChq [185.153.***.***] dodano: 05.02.2020, 20:47 #20
Derek wokalnie nie dorasta Maxowi do pięt. Utworów starej Sepultury w jego wykonaniu nie da się słuchać. Prawda jest taka, że Sepa skończyła się z odejściem Maxa...
Komentarze (20 opinii) Skomentuj
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group