terazmuzyka.pl
Film / serial 1309V  
mg | 7 lutego 2019
2

Głośny film o Tedzie Bundym nie dla Netfliksa. Polski dystrybutor wydał oświadczenie

Polski dystrybutor „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” zareagował na ostatnie doniesienia dotyczące kupna praw do filmu przez platformę Netflix.

Film „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” opowiada o seryjnym mordercy Tedzie Bundym, a James Hetfield wcielił się w policjanta, Boba Waywarda. W rolach głównych ujrzymy Zaca EfronaLily CollinsJohna MalkovichaJima Parsonsa oraz Haley Joel Osment. Niedługo ma trafić do kin.

Amerykański portal „Variety” poinformował ostatnio, że prawa do „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” nabędzie popularna również w Polsce platforma Netflix. Nieoficjalnie mówi się, że zapłaci za nie 8 milionów dolarów.

Okazuje się jednak, że sprawa dotyczy tylko i wyłącznie rynku amerykańskiego, natomiast w innych krajach dystrybucją zajmują się inne filmy. W Polsce jest to Best Film, który postanowił zareagować na ostatnie doniesienia:

W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami o zakupie przez Netflix filmu „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” w reżyserii Joe Berlingera uprzejmie informujemy, że firma Best Film posiada prawa do filmu na wszystkie pola eksploatacji na terenie Polski. Obecnie nie prowadzimy rozmów z Netflixem ani żadną inną platformą vod.

Best Film ma film „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” w swoich planach dystrybucyjnych na rok 2019.

W filmie „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” zadebiutował wspomniany we wstępie James Hetfield, wokalista Metalliki. Tak Berlinger mówi o debiutującym na ekranie muzyku:

Spędziwszy z nim i resztą Metalliki setki godzin na planie, mogłem poczuć jego charyzmę i niezwykłą osobowość. Czułem, że będzie potrafił wnieść tę moc i magnetyzm do roli filmowej, ucieszyłem się więc, kiedy zgodził się zagrać w filmie.

Chociaż będzie to filmowy debiut aktorski Jamesa Hetfielda na dużym ekranie, wokalistę Metalliki mogliśmy usłyszeć podkładającego głos w kreskówkach „South Park” i serii „The Simpsons”, gdzie zagrał samego siebie. W 2017 roku Hetfield wystąpił też w roli narratora w filmie dokumentalnym „Addicted To Porn: Chasing The Cardboard Butterfly” traktującym o zgubnym nałogu, jakim jest oglądanie pornografii.

Poniżej opublikowany niedawno trailer „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile”:

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
movieeater4 [5.173.***.***] dodano: 07.02.2019, 17:26 #1
W sekcji "W rolach głównych ujrzymy..." autor tekstu zapomniał o odtwórcy roli samego Teda
Piotr [195.47.***.***] dodano: 13.02.2019, 15:00 #2
" Mieliśmy już dokument Netfliksa o Tedzie Bundym, kinową opowieść o tym samym mordercy z Zackiem Efronem w roli głównej oraz „Dom, który zbudował Jack” w reżyserii Larsa von Triera. Do Złotego Niedźwiedzia nominowany został film o mordercy z Hamburga zatytułowany „The Golden Glove”, a jedną z najbardziej oczekiwanych premier roku będzie przecież „Pewnego razu w Hollywood” Quentina Tarantino z Bradem Pittem, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Alem Pacino i... Rafałem Zawieruchą.

Jak dowiedzieliśmy się w poniedziałek 11 lutego, to nie koniec opartych na faktach opowieści o seryjnych mordercach...bosko POTEM W TV USŁYSZYMY KOLEJNĄ ODPOWIEDŹ ZAPYTANEGO DZIECKA NA PYTANIE-KIM CHCIAŁBYŚ ZOSTAĆ JAK DOROŚNIESZ? - MORDERCĄ- .....THATS ALL..SMUTNE
Zobacz także
0

Mick Jagger (The Rolling Stones) wystąpi w thrillerze

rf | fot. Jerzy Bednarski | 23 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group