terazmuzyka.pl
Koncerty 830V  
mg | 5 grudnia 2018
0

Godsmack zapowiedział kolejny koncert w Polsce w 2019 roku

Choć grupa Godsmack niedawno poinformowała, że zagra w Warszawie, zapotrzebowanie na ich występy było tak duże, że właśnie ogłosili kolejny koncert nad Wisłą.

Przypomnijmy: Godsmack miał wystąpić w Warszawie w listopadzie tego roku, jednak grupa odwołała całą trasę koncertową z powodu śmierci syna gitarzysty, Tony’ego Romboli. Zgodnie z obietnicami zespół zobowiązał się zagrać wszystkie koncerty w innym terminie.

Trasa koncertowa Godsmack wystartuje 27 lutego 2019 roku w Londynie. Polski koncert został natomiast przeniesiony na 26 marca 2019 roku. Miejsce pozostało bez zmian: grupa wystąpi w warszawskim klubie Progresja. Przed Godsmack na scenie pojawi się Like A Storm.

Warszawski koncert cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że został już całkowicie wyprzedany, ale zespół nie pozostawił polskich fanów na lodzie. Właśnie ogłoszono, że Godsmack zagra w Polsce ponownie – 12 czerwca 2019 roku w krakowskim klubie Studio.

Bilety w sprzedaży od piątku 7 grudnia od godz. 12:00.

Syn Tony’ego Romboli zmarł niespodziewanie w wieku 34 lat. Lider GodsmackSully Erna, napisał w oficjalnym oświadczeniu:

Z głębokim żalem, w imieniu naszego gitarzysty Tony’ego i jego żony Sue, piszę do was, by poinformować, że Tony z rodziną doświadczyli straty, jakiej nie powinien doświadczyć żaden rodzic.

Joe Fay, syn Tony’ego i Sue zmarł nieoczekiwanie w zeszłym tygodniu, w wieku 34 lat. Był jedną z najmilszych i najskromniejszych osób, jakie poznałem. A przede wszystkim był FANEM, jak wy wszyscy. Żył sukcesami grupy Godsmack. Zawsze się cieszył będąc w naszym towarzystwie i będzie nam go bardzo brakowało.

Wciąż nie wiemy, jak do tego doszło. Prosimy was o uszanowanie prywatności Tony’ego i jego rodziny w tym trudnym czasie.

Dziękujemy za cierpliwość, modlitwy i wsparcie. Obiecujemy, że wrócimy potężniejsi i silniejsi na początku 2019 roku. Zagramy wszystkie planowane koncerty w Europie.

Godsmack promuje wydany w kwietniu tego roku album „When Legends Rise”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 983V  
1

Kortez zapowiada jesienną trasę z nowymi piosenkami [DATY]

rf | fot. Facebook | 20 sierpnia 2019
Koncerty 2914V  
14

Mike Patton powróci z legendarnym zespołem

rf | fot. Roberto Re | 13 sierpnia 2019
Koncerty 467V  
2

Łydka Grubasa udostępniła „Rapapara” z Pol'and'Rock [WIDEO]

rf | fot. Stanisław Wadas | 12 sierpnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group