terazmuzyka.pl
Koncerty 213V  
rf | 19 czerwca 2020
2

Gorgonzolla prezentuje specjalny klip i zapowiada koncert [WIDEO]

Zespół Gorgonzolla przygotował coś specjalnego dla fanów, którzy stęsknili się za koncertami.

Gorgonzolla zaprezentował teledysk do utworu „Zagubieni” pochodzącego z albumu „Konsumpcja”. Teledysk powstał na koncertach zespołu, które promowały ten album. Montażem obrazu zajął się przyjaciel zespołu, Michał Broś, który od kilku lat jest z grupą na praktycznie każdym koncercie.

Jak mówi zespół:

Współpraca z Michałem to czysta przyjemność, tym bardziej, że doskonale się rozumiemy. To właśnie Michał zarejestrował nasz pierwszy występ na Woodstocku (obecnie Pol'and'Rock Festival) i cały czas rejestruje dla nas poszczególne koncertówki. Michał to nasz przyjaciel, dlatego też logiczne było, że razem zrealizujemy jakiś teledysk. Padło na numer „Zagubieni”', który wpasował się w obecną rzeczywistość przekazem. Sam klip to też piękne upamiętnienie koncertów jesiennozimowych, a przy okazji taki prezent dla wszystkich, którzy tęsknią za koncertami.

Teledysk możecie obejrzeć poniżej.

Jednocześnie Gorgonzolla zapowiada specjalny koncert, który odbędzie się na Letniej Scenie Voodoo w Warszawie, 31 lipca. Na występ dostępnych będzie tylko 150 wejściówek, co podyktowane jest obostrzeniami sanitarnymi. Grupa podczas tego koncertu zamierza zagrać premierowo utwór z trzeciej płyty, nad którą aktualnie pracuje.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Jaca [212.180.***.***] dodano: 19.06.2020, 11:44 #1
Pierwszy raz słyszałem ich na Krysznie na Woodstocku, a teraz widze że coraz lepiej. Podoba mi się!
maksio [109.233.***.***] dodano: 22.06.2020, 14:45 #2
ktoś przelewa ludzką, krew czuję wielki gniew. serio? nawet nie czuję kiedy rymuję. a tekst filozoficzny, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy.
Zobacz także
Koncerty 354V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
Koncerty 666V  
0

Ørganek zapowiedział „mini trasę” po Polsce [DATY]

mg | fot. Oskar Szramka | 28 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group