terazmuzyka.pl
Newsy 8075V  
szy | 10 maja 2017
6

Gorillaz w Polsce. Bilety na koncerty za 0 zł!

Najsłynniejsza animowana grupa przyjedzie w tym roku po raz pierwszy do naszego kraju. Gorillaz w czerwcu wystąpią dwukrotnie w Polsce. Właśnie poznaliśmy ceny biletów i miejsca koncertów. 

Gorillaz zagrają dwa koncerty w Polsce. Pierwszy z nich odbędzie się 14 czerwca 2017 roku w Warszawie, a drugi 18 czerwca Katowicach. Grupa będzie podczas nich promowała swoją ostatnią płytę, „Humanz”, która ukazała się pod koniec kwietnia. 

Bono (U2) obchodzi dzisiaj urodziny

Do tej pory organizator trzymał w tajemnicy informacje odnośnie cen biletów, a także dokładnego miejsca obu występów. W końcu jednak dowiedzieliśmy się od kiedy wejściówki na polskie koncerty Gorillaz będą dostępne w sprzedaży, poznaliśmy ich koszt, a także miejsca, w których oba koncerty się odbędą.

Bilety będą wyłącznie dostępne na stronie Electronic Beats, czyli oficjalnego partnera zespołu. 15 maja, czyli w najbliższy poniedziałek, od godziny 12:00 ruszy przedsprzedaż dla klientów sieci komórkowej T-Mobile poprzez system transakcyjny Going. W tym celu użytkownicy będą musieli wysłać smsa o treści Gorillaz na specjalny numer 80557. W odpowiedzi otrzymają kod uprawniający na otrzymanie maksymalnie dwóch biletów na koncert. I to wszystko praktycznie za darmo. Aby je nabyć fani zespołu będą musieli pokryć wyłącznie opłatę manipulacyjną w wysokości 1,23 zł brutto od każdego biletu. Dla klientów T-Mobile została przeznaczona określona pula biletów.

17 maja, w środę, ruszy z kolei przedsprzedaż dla wszystkich pozostałych chętnych i będzie realizowana w dwóch turach. Pierwsza, w środę od godziny 12, i druga: od 25 maja, również od 12, aż do wyczerpania zapasów. 

Jak pisze organizator: wszystkie bilety będą imienne i nie będzie możliwości zmiany danych osobowych. 

Szczegółowy regulamin dystrybucji dostępny będzie 15 maja 2017 na www.electronicbeats.pl i na stronie www.goingapp.pl.

14 czerwca Gorillaz zagrają w Nowym Teatrze w Warszawie przy ulicy Madalińskiego 10/16, a 16 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach przy Placu Sławika i Antalla 1. 

Koncerty odbędą się w ramach krótkiej trasy koncertowej, która obejmie także Węgry i Niemcy. Organizatorem jest Electronic Beats. Finałowym elementem tej serii występów będzie koncert w Kolonii, który odbędzie się 20 czerwca. Będzie on udostępniony na stronie Electronic Beats w formie streamingu w 360 stopniach.

Fani Gorillaz będą mogli na to wydarzenie wygrać bilety, podczas loterii organizowanej przez Deutsche Telekom. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.electronicbeats.net. Pierwsza pula loterii startuje w poniedziałek, 15 maja 2017, o godzinie 18:00 (CET).

Gorillaz to wirtualny zespół stworzony przez Damona Albarna (lidera Blur) oraz rysownika Jamiego Hewletta w 1998 roku. W swojej twórczości mieszają rock, hip-hop z m.in. elektroniką. Zadebiutowali krążkiem „Gorillaz” (z wielkim hitem „Clint Eastwood”), który na rynku ukazał się w 2001. Do tej pory wydali pięć studyjnych krążków - oprócz debiutanckiego, były to: „Demon Days” (2005), „Plastic Beach” (2010), „The Fall” (2010) oraz tegoroczny „Humanz”. Największy sukces komercyjny odniósł album „Demon Days”, który pokrył się pięciokrotną platyną w Wielkiej Brytanii oraz dwukrotną platyną w Stanach Zjednoczonych. 

Gorillaz: „Feel Good Inc.”

Komentarze (6)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zirytowany fan gorillaz. [46.134.***.***] dodano: 10.05.2017, 16:48 #1
WIEM ZE TO NIE WASZ PROBLEM, ALE PRAGNE WYRAZIC SWOJ GNIEW I ZIRYTOWANIE, DLATEGO ZE WOLALBYM ZOBACZYC ULUBIONY ZESPOL NAWET PLACAC PARE ZLOTY (JAK ZA NORMALNY KONCERT) A NIE BAWIC SIE W JAKIES KODY I IMIENNE BILETY.
Pokaż odpowiedzi (3)
ered [94.254.***.***] dodano: 10.05.2017, 18:23 #5
MURZYŃSKIE gówno to i cena murzyńska... na krzywy ryj
The batch [217.28.***.***] dodano: 12.05.2017, 11:20 #6
Kocham ten zespół i mam nadzieję, że uda mi się kupić te bilety i pojadę
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group