terazmuzyka.pl
Film / serial 152V  
mg | 3 sierpnia 2020
0

Gra „Beyond Good & Evil” doczeka się adaptacji od Netfliksa

Uznawana za kultową gra komputerowa „Beyond Good & Evil” doczeka się adaptacji przygotowanej na zlecenie platformy Netflix.

Jak donosi Hollywood Reporter, Netflix porozumiał się z wydawcą gry „Beyond Good & Evil” w sprawie adaptacji, która miałaby trafić na platformę. Nieoficjalnie mówi się, że przygotowaniem produkcji ma zająć się Rob Letterman, który znany jest między innymi z filmu „Pokémon: Detektyw Pikachu”. Jak podaje wspomniane źródło, prace nad adaptacją są we wczesnej fazie przygotowań.

„Beyond Good & Evil” to uznawana za kultową gra science fiction, która miała swoją premierę w 2003 roku. Przedstawia losy młodej reporterki, Jade, która próbuje rozwiązań sprawę rządowego spisku, w który zaangażowane są wrogo nastawione istoty. Wydawcą gry jest firma Ubisoft, a obecnie można kupić ją między innymi na platformach Steam i GOG.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i... Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!


Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
1

BAFTA podąży śladem Oscarów? Zapowiedziano zmiany w regulaminie

rf | fot. Przemysław Berliński | 25 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group